Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeptember óta szingli vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeptember óta szingli vagyok és azóta nem szexeltem, már nem bírom tovább, mégis mihez kezdjek? L/26

Figyelt kérdés

nagyon hosszu nagyon komoly kapcsolatomnak lett vege szeptemberben. Az elso par honapban siman megvoltam szex nelkul, sot pasi nelkul is... viszont mostanra mar megorulok. Lett volna lehetosegem ket hete szexelni valakivel, de mikor mar majdnem elkezdtem oralisan kielegiteni benyogte, hogy baratnoje van.... szoval ott hagytam a francba... velem senki nem fogja megcsalni a baratnojet..!

Onkielegitek mar napi 3x kb. De talan ettol mèg rosszabb is... sose gondoltam volna hogy igy meg fog viselni szimplan a fizikai resze a szinglisegnek... mit csinaljak?? menjek el bulizni csak azert hogy valaki megfektessen? Hat mar hogy nezne az ki...😭



2017. júl. 21. 15:29
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Inkább centit kellene ígérni.

Bár itt mindenkinek legalább 20.

2017. júl. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
You have to kill yourself. Your life is meaningless.
2017. júl. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
totally agree!
2017. júl. 21. 16:15
 24/32 anonim ***** válasza:
Na van tuti befutó :)?
2017. júl. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Irigylem a problémádat. 😊
2017. júl. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
62%
De persze mindig a férfiak a primitív ösztönylények, akik csak a farkuk után mennek... Nevetséges... :)
2017. júl. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
küldj te képet magadról :D
2017. júl. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 Fekete Meggy válasza:
Egy tanácsot tudok adni, mert hasonló cipőben jártam én is. Nekem volt 2 randim, akikkel lefeküdtem, azt hittem együtt is maradunk utána, de átvertek. Az a helyzet, hogy nem éri meg egyetlen éjszakáért odaadni magad, mert az ilyen pasik úgyse törődnek azzal, hogy neked jó legyen. Megdugnak, jól felizgatnak közben, aztán úgy hagynak. Hiába mondod, hogy te nem mentél el, nem fogja őket érdekelni. Szóval ilyenekbe semmiképp ne menj bele. Viszont ha van olyan fiú barátod, akiben megbízol, ideje elpanaszkodni neki, mennyire ki vagy éhezve. Úgyis harapni fog rá.
2017. júl. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Nekem novemberben lett vége a 3,5 éves kapcsolatomnak, mai napig sem vagyok túl teljesen rajta és még mindig szeretem. Május közepéig birtam szexmentesen, de komoly kapcsolatra nem vagyok rá még újra képes.

Az első 1-2 hónapban senkiről és semmiről még tudomást sem akartam venni. Utána is csak ismerkedés szintig érdekelt a csajozás, legjobban a volt barátnőm társasága hiányzott, melyet még mindig keresem másban (ezért sincs komoly kapcsolatom). Májusig se önkielégítés se szex, nem mondom nem voltam stresszes miatta, nekem eddig tartott az önsajnálkozás.

Lényeg nem sajnáltatni, elkeseredettnek kell maradni, hanem túl kell lépni rajta és ismerkedésre fel :) 26/F

2017. júl. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

28-as

Akkor az bizony nem fiúbarát volt.. :D hanem egy srác, akinek nem volt mersze eddig veled közölni, hogy simán megdugna bármikor.


Az meg, hogy felizgat és ott hagy.. mi ez már? Szerinted minden pasi egy tuskó? Ugye azt tudod, hogy nem csak a pasik használják szexre a nőket, hanem fordítva is megesik ez?!

Ha normális emberrel, nem pedig egy önző barommal jössz össze az nem fog otthagyni felizgultan, de kielégületlenül.. ez biztos!

2017. júl. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!