Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeptember óta szingli vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeptember óta szingli vagyok és azóta nem szexeltem, már nem bírom tovább, mégis mihez kezdjek? L/26

Figyelt kérdés

nagyon hosszu nagyon komoly kapcsolatomnak lett vege szeptemberben. Az elso par honapban siman megvoltam szex nelkul, sot pasi nelkul is... viszont mostanra mar megorulok. Lett volna lehetosegem ket hete szexelni valakivel, de mikor mar majdnem elkezdtem oralisan kielegiteni benyogte, hogy baratnoje van.... szoval ott hagytam a francba... velem senki nem fogja megcsalni a baratnojet..!

Onkielegitek mar napi 3x kb. De talan ettol mèg rosszabb is... sose gondoltam volna hogy igy meg fog viselni szimplan a fizikai resze a szinglisegnek... mit csinaljak?? menjek el bulizni csak azert hogy valaki megfektessen? Hat mar hogy nezne az ki...😭



2017. júl. 21. 15:29
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Szerezz egy pasit, a nőknek nem nehéz.


Am a legjobb helyre írtál. Tele van az oldal kanos pasikkal. Mint amikor Willis besétált I hate... táblával a nyakában .

Annyi privátot fogsz kapni h belehonolni is sok.

Gyere ide cica meg...lak.

Úgy szét....lak azt se tudod majd hol vagy...


Mindazonáltal egy anonim fórumon vagyunk tehát nem biztos h a kérdező tényleg 26 L.

2017. júl. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Ez mind azért van,mert a nőket mindig megvetetták,lenézték,ha párkapcsolat nélkül szexeltek!


De kik?

leginkább a nők ítélik el ezért egymást!


Változtassatok rajta!

Őszintén szörnyű,ha valaki anyagi haszonból vagy azért tart csak egy kapcsolatot,hogy legyen kivel szexelni.


Ehhez,nem kell kapcsolat!

Keress egy lakótársat,ha nem tudod kifizetni a számlákat egyedül!

És ne maradj azért egy kapcsolatban,hogy legyen kivel dugni!


21.században vagyunk könyörgöm,védekezés számtalan formája létezik.

Ajánlom addig élj vele még te válogathatsz,mert ahogy idősebb leszel,egyre nehezebb lesz szexpartnert is találnod!

2017. júl. 28. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!