Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ha a csajok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha a csajok félretennék az érzelmeket, és egy kis vonzalomra már gerjednének és benne lennének azonnal a szexben, jobb lenne a világ?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy a csajok nem lennének gátlásosak, azonnal bevállalósak, és teljesen nyitottak lennének, nyoma sem látszana az önbizalomhiánynak, és nem kellene nekik kötődés, hogy őszintén magukat adják szex közben.


Persze tudom a nők nagy része sosem fog így működni.. ez csak egy fikció.. :( :D



2017. júl. 22. 14:06
1 2
 11/15 Spiritrobber ***** válasza:
89%

Ami meg a kommented illeti, hogy egyből tudja mi hogy merre... nos ezzel az erővel születésétől fogva mindenki lepedőakrobata lenne. Valahogy ki kell tapasztalni és nem tudom mennyire figyelted meg... nem csak a szex terén létezik a gátlásosság hanem az élet megannyi területén.


Nem tudom, hogy a mai bizalmatlan világban, hogy várod el azt, hogy minden gátlását levesse mindenki az első 2 percben és olyan dolgokat tegyen közzé ami egyébként magánügy. És mivel ez az általános valóság és mindenkiben van megfelelési kényszer miért mondja el ezeket ha ez akár az egész aktust hazavághatja.

2017. júl. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

10/11 - Szerintem a nők max 5%-a ilyen..

nem tizenévesekkel ismerkedem, hanem 20 feletti érettnek tűnő nőkkel.. akikről azt hinné az ember, tudják mit akarnak a szexben. Mert az élet más területein.. fel van adva a lecke, saját lakás, autó, versenyképes fizu.. normál megjelenés, stb.

Ezekkel nincs is bajom, mert ez rendben van.

Másrészt én el tudom fogadni úgy a világot ahogy van, bár nem tartom fairnek, hogy még mindig nincs kimondva az, hogy a nőknek is igényük a szex, és a két nem kölcsönösen használja ki a másikat élvezeti célokból.

Szóval csak feltettem a kérdést mint fikciót. Kíváncsi voltam a véleményekre.

2017. júl. 22. 17:00
 13/15 anonim ***** válasza:
A nők nem maguktól ilyenek amilyenek! A férfiak szexuálisan irigyek és a közfelfogás által a patriarchális társadalmakban megbélyegzik a nőket a szexuális szokásaik miatt mert azavarja a férfiakat h más v más is megdugja a jó nőket. Minél kevesebben dugják meg a jó nőket annál tolerálhatóbb ez a dolog mert így nem akkora gáz nekik h ők kimaradtak a sorból. Szóval az a világ amit említesz előbb-utóbb ilyen lenne mint ez a mostani, csak több lenne az apa nélkül felnövő gyerek.
2017. júl. 23. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Jobb lenne. De csak ha velem csinálnák.
2017. szept. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
hülyeség. a legkönnyebben megszerezhető élmény forrás a Jó KAJAAAA😍. egyébként álmodozz csak kanos barom. egy nőnek kell az ölelés, törődés, és képzeld, nem minden a szexről szól.. miért nem kezded azzal első randin hogy "hű gyere már fel hozzám jó bula vagy dugnálak"
2019. júl. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!