Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan dolog, amit tehetnék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan dolog, amit tehetnék az ellen, hogy ne legyek teljesen láthatatlan a nők számára?

Figyelt kérdés
Rengeteg mindent tettem és csináltam,de egyszerűen nem tudok kiváltani semmilyen szexuális vonzalmat egy nőből az irányomba.
2017. aug. 6. 15:10
 1/10 Erika.Csavaros ***** válasza:

Szia!


Amit írtálabból semmi nem derül ki ami lényeges lenne.Remélem nem Quazimodó vagy és nem a hercegnőt akarod "levadászni" mert akkor a fél világot odébb rakhatod akkor sem lesz semmi esélyed :-) Szóval min változtattál eddig magadon és az életedben? Az hogy itt keresel már onnan indul hogy mínusz 10 pontot szereztél. De a verseny még megy,úgyhogy ne add fel :-)

2017. aug. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Pénz
2017. aug. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A süt rólad az önsajnálat és az önbizalom hiány akármilyen jól nézel ki el kerülnek
2017. aug. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hat nem tudom... Tegnap a parton egy tok gizda gyereknek bomba csaja volt. Szoval tuti, hogy a kisugarzas meg hasonlokkal van problema. Penz annyira fontos, hogy legyen. Legyen es tobb mint az atlagnak. Ugy ertem, hogy egy vacsora ne okozzon problemat. Jomagam semmire nem mentem a penzzel. Masfel eve van zsiros melom es semmi. Tovabbra sem talaltam senkit.
2017. aug. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szedd össze magad, mert a következő a "már magamnak sem kellek" kategória!!
2017. aug. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kezdj el gyúrni. Ad egy jó felépítést és mellé önbizalmat. Mind a kettőt szeretik a nők.
2017. aug. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Talán mert nem látják rajtad a magabiztosságot. Nézd meg csajos topikokban, hogy mindegyik magabiztos férfit akar. Mert ez a siker legmeghatározóbb külső jele, jobban mint egy 200 ezres IPhone a kézben, vagy bármilyen drága öltözet (ezeket sok lúzer is megengedheti). Persze egy drága autó az már elég erős puncimágnes... :)
2017. aug. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

"puncimágnes" LOL, ezt még nem hallottam.

Lehet egy férfi is puncimágnes, ismertem is ilyet, nem egyet. Gazdagnak ugyan nem lehetett nevezni őket, de közös vonásuk volt a sármos arc, jó kiállás, gördülékeny, a nők szívét-lelkét célba vevő duma, a finoman adagolt bizonytalanságérzés keltése (a nő sosem tudhatta, meddig tart a románc, furamód ez elég erős vonzerőt eredményez).

Születni kell rá, szerintem, meghatározott testi és lelki adottságokkal, és bizonyos nőtípusoknál jön be, erre kell tudni ráérezni.

2017. aug. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Előző hozzászólásomhoz még:

Mindez már régen történt, a mai nőknél nem tudom pontosan mi jön be, de ahogy látom a mai fiatalok megjelenését, öltözékét, merőben más, mint mondjuk 30-40 éve. Akkor egy rövidnadrágos, kopasz, hátizsákos srác fordítva feltett baseball sapkában közröhej tárgya lett volna mint férfi, de ma úgy látszik ez menő.

2017. aug. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Persze, első kérdés, hogy mi kell ahhoz, hogy egyáltalán észrevegye egy nő az adott férfit?

Volt olyan haverom, aki után megfordultak az utcán a nők, na ez is ritkaság.

Érdemes alaposan tanulmányozni a flörtölés jeleit nőknél,lehet, hogy észrevesz az ember olyan dolgokat, ami eddig elkerülte a figyelmét, bár a testbeszéd sokszor nem egyértelmű jelentésekkel bír, így könnyen félreértelmezhető.

2017. aug. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!