Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szub fiúk! Kerültetek már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szub fiúk! Kerültetek már kellemetlen szituációba a domináns barátnőtök miatt?

Figyelt kérdés
Pl. mások előtt kellett masszíroznotok, vagy megcsókolnotok a lábát? Vagy mások előtt lebuktatott titeket azzal, hogy női alsóneműt hordat veletek?
2017. aug. 27. 09:02
1 2 3 4 5
 11/50 A kérdező kommentje:
10-es, honnan jött nektek az ötlet ehhez?
2021. aug. 21. 19:57
 12/50 anonim ***** válasza:
100%
#11 úgy hogy szeretem ha a számba köp és kitalált egy ilyet is
2021. aug. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 A kérdező kommentje:
Ez elég beteg.
2021. aug. 21. 20:17
 14/50 anonim ***** válasza:
93%
Dehogy beteg, en is szeretem, ha a szamba kopnek megalazaskepp. A kavezos tortenet nagyon izgalmasan hangzik #10. :D
2021. szept. 5. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
100%
A lábát kellett masszíroznom a strandon
2021. szept. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
90%

Gyakran előfordul.

- Pl. a barátnőm szigorú étrendet követ és ezt velem is betartatja. Nem rossz dolog egyébként, csak előfordult hogy étteremben voltunk, ő rendelt magának egy hamburgert sültkrumplival, mert úgy gondolta h néha néha azért eltérhet az étrendtől, gondoltam akkor nekem is lehet, mondtam a pincérnek hogy én is ugyanezt, erre a barátnőm kiigazított, hogy lehet hogy ezt SZERETNÉM, csak éppen nekem NEM LEHET, szóval egy cézár saláta lesz csak. A pincérnek is kellett pár másodperc amíg felfogta aztán csak mosolygott egyet és eltűnt, sztem a teljes sztori már csak akkor esett le neki amikor a barátnőm (ahogy mindig is szoktuk) fizetett a végén, és még kicsit mérgesen is nézett a pincérre, mivel elém tette le a számlát.


- Ugyanez igaz az alkohollal, maximum 1 sört ihatok meg egy buliban, ha véletlen ennél többet szeretnék, hangosan megjegyzi mindenki előtt hogy ő erre nem adott engedélyt, mire mindenki bámul, meg mosolyognak. Persze ezt büntetésből csinálja, alapból nem alázna meg mások előtt, csak olyankor csinálja ha a buli hevében elfelejtem a szabályokat.


Ilyenkor egyébként van hogy elfelejtek más szabályokat is, pl. hogy rá kell adnom a kabátját, vagy hogy amit kér azt azonnal meg kell csinálnom. Pl. volt hogy megkért valamire, én meg éppen beszélgetésben voltam valakivel, mondtam hogy egy pillanat, erre hangosan: MOST AZONNAL. Én meg már reflexből ugrottam.. Volt mosolygás ott is rendesen.


- Cipőboltban, ruhaboltban flegma hangon parancsolgat, hogy ezt hozd azt hozd, bár ezt igazából élvezem és annyira nem kellemetlen hiszen azokat az embereket soha többet nem látom úgyse.


Nyaraláson voltunk, egy szórakozóhelyen karaoke buli volt, én meg felbosszantottam őt, hogy megnéztem egy másik lányt miközben ő hozzám beszélt, mire közölte h a következő számnál ki kell mennem énekelni.. Én nem tudok énekelni ugyebár. Mivel húztam a számat ezért csak még rosszabb helyzetbe kerültem, különféle büntetéseket helyezett kilátásba, úgyhogy kimentem a következő számnál, és borzasztóan lejárattam magam.. Bár ott az emberek inkább hihették h részeg vagyok.


Szokott még egyébként hasonlókkal szivatni máskor is, bár ez nem annyira dominancia, nem mindig az van hogy megparancsolja, van hogy fogadunk valamiben, inkább ugratás, hogy miket vállalok be mások előtt amivel lejárathatom magamat, vagy kellemetlen helyzetbe kerülök. És mivel nagyon kreatív, ilyen helyzetből aztán van bőven...

2021. szept. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
94%
#16 és a szexuális életetek milyen? :D Az ágyban milyen a csaj?
2021. szept. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
100%

16-os vagyok. Ágyban is igazi domina, illetve itt is élvezi hogy övé a kontrol. Pontosan meg van szabva hogy hányszor élvezhetek el egy héten, őt milyen gyakran kell kielégítenem (sokkal gyakrabban mint ő engem...).

Ki szokott kötözni, órákig izgat és nem hagy elmenni. Általában az arcomra ül (mivel tudja hogy ezt imádom) kinyalatja magát és kész, én ilyenkor nem élvezhetek el bármennyire könyörgök neki. Van hogy elver valamivel, nemrég beszereztünk egy pálcát erre a célra. Bár ebben még nem olyan durva, azt hiszem mostanában kezdi felfedezni, hogy mire képes ha úgy igazán rendesen megbüntet.

Egyébként persze van egy másik oldala is, szereti ha rendesen szeretkezünk, és igazi bújós kismacska is tud lenni..

2021. szept. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
82%

Nekem lefagyott az agyam, mire ezeket a válaszokat elolvastam....


Bakker, nem vagytok semmik... 😵

2021. okt. 21. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
82%

Mások előtt mondta, hogy nekem nem valami nagy a méretem :)

női fehérnemű még nem volt, de egyszer pelenkában mentünk ki a este a szabadba, és be kellett pisilnem, aztán otthon elvert érte.

2021. okt. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!