Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szub fiúk! Kerültetek már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szub fiúk! Kerültetek már kellemetlen szituációba a domináns barátnőtök miatt?

Figyelt kérdés
Pl. mások előtt kellett masszíroznotok, vagy megcsókolnotok a lábát? Vagy mások előtt lebuktatott titeket azzal, hogy női alsóneműt hordat veletek?
2017. aug. 27. 09:02
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
94%

Persze, szinte mindig kellemetlen helyzetekben hoz mások előtt.

Múltkor házibuliban voltunk (természetesen a buli alatt én végig hoztam neki a piákat, úgy h csettint és hoznom kell, de én maximum 1 sört ihatok meg ilyenkor) ilyenkor kicsit becsíp és olyankor szeret lejáratni.

A csettintgetés, ugráltatás, most azonnall, stb alig tűnik fel az embereknek.

Úgyhogy indultunk haza, ilyenkor szokás szerint adom rá a kabátját, ugye egy szűk előszoba, nincs hely leülni felvenni a cipőt. Mondta is, hogy adjam rá a cipőjét. Én meg ilyen könyörgő szemekkel h lécci csak ezt ne, ne itt mindenki előtt.. na csak ennyi kellett neki, ilyenkor látom a szemében h kezdi élvezni, meg hát kicsit részeg is, mondja h Térdre! meg h "Tudod mit kapsz ha nem engedelmeskedsz"

Akik ott öltöztek a közelben összenéztek én meg mielőtt több ember meghallotta meg odacsődült volna gyorsan már térdeltem is le és adtam rá a cipőjét... Ő meg közbe még egyéb megalázó dolgokat mondott, h "na látod tudod hol a helyed" stb

Páran kuncogtak meg összesugdostak, én full vörös fejjel kb kirohantam..

Utólag mondták nekem h a házigazda csajnak totál nem esett le hogy ez BDSM és mivel nem hallotta miket mondott nekem a barátnőm, utólag mindenkinek azt mesélte rólam h nálam kedvesebb srácot még nem is látott :D :D

2021. dec. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
92%

Én imádok királynőként tekinteni az én kis szerelmemre. Egyáltalán nem érdekel, hogy mások mit gondolnak erről, vagy éppen rólam.


Emberek között mondjuk ez csak annyiból áll, hogy amit mond azt csinálom, illetve mindig mögötte kell menjek mint egy szolgáló. A kérések itt sose szexuális jellegűek, csak pl. hozz egy fagyit, vagy bevásárláskor én tolom a kosarat és ő mondja miket pakoljak ahogy megy előttem.


Otthon, a szexuális életben van, hogy nem tudok a kívánt módon teljesíteni és ezért hívunk igazi férfiakat akik kitudják elégíteni, ezt mindig néznem kell, illetve ha közben parancsol valamit akkor azonnal megcsinálni.

De van, hogy csak arra utasít, hogy nyaljam a punciját (ebben nagyon jó vagyok és pontosan tudom hogyan szereti) és miután elélvezett csak ráhajtom a fejem a vénuszdombjára ő pedig cirógatja a fejemet és lágy, kedves hangon mondja hogy jó fiú vagyok. Ezek a legszebb pillanatok, egyszerűen imádom mikor megdícsér és érzem a gyönyörű hangján, hogy kedvére tudtam tenni.

2021. dec. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
39%

#32

A másik férfival használ gumit, vagy tabit? Mert ha véletlenül teherbe lövi, aztán nevelheted más valaki gyerekét. Amilyen sub vagy, meg is tennéd. 🤦‍♂️

2021. dec. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
80%

Ha Ő azt mondaná neveljek 3 indonéz meg 5 afrikai gyereket még azt is megtenném.


Lehet sokak számára ez érthetetlen, de próbáljátok meg úgy elképzelni, hogy ami számotokra Orbán Viktor király az nekem Klaudia Királynő.

2021. dec. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
89%
Hát nekem Orbán nem a királyom..... 🤣
2021. dec. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
20%
Hahh! Orbán Viktor szóba se jöhet, de Varga Judit miniszterasszony cipőtalpát mindennap tisztára nyalnám, ha megadná nekem azt a csodás lehetőséget, hogy a rabszolgája lehessek.
2021. dec. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
74%

Sziasztok fiúk! Elképesztőek ezek a történetek!

Akar valamelyikőtök egy igazi cigány családhoz jönni csicskának? (Nem putri, igényes új építésű családi ház Dunakeszin.)

2021. dec. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
35%
#27 te vagy a legnagyobb nyomorék akit életemben láttam. még akkor is ha kamu a történet. összeszűkült a gyomrom a haragtól amit éreztem az undorító kis történeted olvasása alatt
2022. jan. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 anonim ***** válasza:
93%

A #27-es vagyok.


#38 ?? Miféle haragtól? Miért gerjesztett ez haragra téged, ha egyszer mindkettőnknek megfelel ez a kapcsolat?! Vagy szerinted a nő csak verve jó?

2022. jan. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/50 anonim ***** válasza:
25%
Ejha emberek. Én nem akarok senkit megbántani de elképzelni se tudtam volna, hogy létezik ilyen. Ez valami elképesztő...
2022. máj. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!