Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szub fiúk! Kerültetek már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szub fiúk! Kerültetek már kellemetlen szituációba a domináns barátnőtök miatt?

Figyelt kérdés
Pl. mások előtt kellett masszíroznotok, vagy megcsókolnotok a lábát? Vagy mások előtt lebuktatott titeket azzal, hogy női alsóneműt hordat veletek?
2017. aug. 27. 09:02
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
89%
Nekem volt egyszer hogy ki kellett vernem egy pasi farkát. Az meg az arcomra élvezett. Aztán máskor egy másik pasi jött. Le voltam kötve és leszopott. Ez a 2 story is ér?
2021. okt. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
37%

Ez az alárendeltség már szerintem nem egészséges dolog, vagyis akire ennyire rátelepszik a nő, és a férfi meg hagyja magát. Ezt, hogy a fenébe lehet élvezni a sértettnek is....🤔


Mondjuk én magamból indulok ki, és nekem senki sem parancsol, tehát ha egy ilyen domina kinézne magának, akkor mehetne máshova, Isten hírével. 🤣

2021. okt. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
77%
Utolsó: itt a koncepció az, hogy ez az erotika része, tehát nem mosódik össze a valódi élettel. Vagy ha igen, akkor az is meg van beszélve. Ha valódi "nőuralom" van, tehát a nő nem játékból erőszakos, ott már gáz van.
2021. okt. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
100%

#8

Még én sem láttam, de azért biztos van.

2021. okt. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
35%

#23

És az is az erotika része, ha az utcán, vadidegenek előtt megálázza a srácot a nő? Ez már lehet bántalmazás.

2021. okt. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
100%
Van domináns barátnőm de csak kettesben lakáson belül éljük ki vágyainkat.
2021. okt. 29. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
93%

Eleve úgy jöttünk össze, hogy látta, hogy én visszahúzódó, csendes ember vagyok és tudta, hogy rettenetesen tetszik nekem hiszen folyton őt bámultam már a suliban is. Osztálytársak voltunk középsuliban ugyanis, de akkor még nem volt semmi, szinte nem is beszéltünk csak ha a többiek aláztak akkor ő is beszállt.

Érettségi után jópár évvel találkoztunk egy áruházban és ott beszélgettünk aminek végül is az lett a vége, hogy összejöttünk; persze mondanom sem kell, hogy ez nem rajtam múlott.


Én mindig mindenben hallgatok rá, mindent úgy csinálok ahogy mond és ez láthatóan nagyon tetszik is neki. Egy este elmondta, hogy bepasizott mert az én méretem és "állóképességem" egy kisgyerekével egyenlő (tény, hogy elég gyorsan elmegyek, de ez a csodaszép, gyönyörű teste miatt van és mert nekem ezelőtt rajta kívül nem volt senkim).

Azt mondta azon a hétvégén felhozza a pasit és néznem kell ahogy jól megdugják, csak hogy tanuljak belőle hogyan kell.

A srác amúgy nem volt lekezelő velem amit nem értettem, megjegyzéseket sem tett. Viszont tényleg alaposan megdugta az én kis szerelmemet amitől valamiért iszonyatos merevedésem lett, ezt pedig meglátta a királynőm és azt mondta, hogy menjek oda és nyaljam az édes kis segglyukát amíg ő lovagol, ezt meg is tettem. Egyszer csak leszállt a srácról és így 1 az 1-ben voltam ott a srác hatalmas farkával szemben. Megparancsolta, hogy szopjam. Egy kicsit viszakoztam, de aztán megfogtam és a számba vettem. Valószínűleg elég ügyetlen voltam vagy a srácnak nem tetszett (bár nem szólt semmit) mert kezdett puhulni a farka. Erre a kicsikém odébb lökött és mondta, hogy figyeljek mert még erre se vagyok jó. Elkezdte vadul szopni és verni neki amitől ismét acélosra duzzadt az amúgy is hatalmas pénisz. A srác egy idő után azt mondta el fog élvezni. Erre az én kincsem odahúzott és amikor a srác elélvezett teljesen beterített minket forró spermával.


Lehet hülyén hangzik, de életem egyik legjobb élménye volt.

2021. dec. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 A kérdező kommentje:
27 Szerintem ez kamu :D
2021. dec. 2. 14:15
 29/50 anonim ***** válasza:
89%

#27

Jézusom! 😵

2021. dec. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
39%

😀😀😀😀😀

Mekkora luzer vagy

2021. dec. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!