Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak szerintem megalázó a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem megalázó a lányra nézve a szopás?

Figyelt kérdés
Ha igazán szereti a fiú a lányt, nem erőlteti a dolgot.
2017. szept. 5. 08:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
9%
Mikor a párom először elített ki orálisan uzána egy nagyon drága ajándékot kapott tőlem.Ma már a feleségem:)
2017. szept. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
16%
Szopás=orál ami a szexhez tartozik.Egyáltalán nem megalázó.Ha arcra élvezésről beszélnénk akkor abban egyetértek hogy megalázó.
2017. szept. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
82%
ez hülyeség, az orál a szexel vele járó dolog és nem megalázó hanem izgató! N
2017. szept. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
73%
Egyáltalán nem megalázó. Ezzel az erővel már akkor a nyalás is lehetne az,nem?!
2017. szept. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
77%
Nekem ez nem megalázó. Én úgy fogom fel az egész szex dolgot, hogy az a másiknak okozott örömrőlszól. Ebben az értelemben az orális szex sem megalázó, hisz örömet okozok vele.
2017. szept. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
72%
Nem megalázó
2017. szept. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
70%

csak szted.


De én azt mondom, ha ez neked gondot okoz, és egy elvileg neked tetsző fiúnak nem csinálod, csak mert nem, na ott már vmi nagy galiba van az ösztönökkel is, szal pszichológus azért sztem mindenképp ajánlott.

egész egyszerűen elképzelni se tudom h egy csaj a neki tetsző srácnak ne akarja csinálni vagy hogy ez egyszerűen kényszer legyen számára. basszus, ez nem kényszer, hanem ösztönösen buknod kéne rá.


de erről beszélek, ha ez megalázó neked, akkor ott vmi gáz van. az is megalázó ha a srác kinyal, igaz?


te jó isten, szal az ilyen csajoktól mentsem meg engem a jó isten :) eddig megmentett, mert inkább kérés nélkül is buktak :D csak úgy néha ledöbbenek azért ...

2017. szept. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
78%
Igen, csak szerinted az.
2017. szept. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
86%

Csak szerinted.

Mégis mi lenne benne megalázó, mondd már el nekem?

Ha kényszerítenek rá, esetleg egy buli WC-jében csináljátok, akkor megalázó. Ha a párodnak csinálod, akkor egyáltalán nem megalázó, sőt, segíthet elmélyíteni a kapcsolatot.

2017. szept. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
77%

na ja, aztán pedig pont a bulikban, amolyan wc-s körülmények közt se túl ritka ugye h megtörténik, és nem is ismeri a srácot, csak ott éppen rákattan és ennyi. csinálja mint a torkosborz.

és kb ez így is van rendjén, csak ugye az a gyönyörű képmutatás, az fontosabb ám.

2017. szept. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!