Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak szerintem megalázó a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem megalázó a lányra nézve a szopás?

Figyelt kérdés
Ha igazán szereti a fiú a lányt, nem erőlteti a dolgot.
2017. szept. 5. 08:52
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Igen, csak szerinted és a hozzád hasonló gondolkodásúak számára.

Az orális szex alap dolog nálam a szexben, az együttlét része, illetve együttlét nélkül, csak úgy simán is működik nálunk oda-vissza.

Az orális szex ugyanolyan módszere a kényeztetésnek, illetve a kielégítésnek, mint a kézzel történő kielégítés, illetve a szex. Az egyik legjobb dolog, amivel felizgathatod a partneredet, az az én számomra is plusz élvezet, ha látom, hogy mennyire élvezi. És nyugi, ilyenkor a pasi van "alád rendelve" nem fordítva, úgyhogy egyáltalán semmi megalázó nincs benne!

2017. szept. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
79%

Ha így érzed, akkor neked nem kell szopatnod.Több marad nekünk.

Nekem a szexnél is jobb ha jól szop a lány...

2017. szept. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Megalázó? Erőltetni? Az én párom magától csinálja, noha soha nem kértem. Tudod miért? Mert szereti. Még kicsit csalódott is volt az elején, mikor mondtam, hogy ez nekem nem fontos. Ráadásul kölcsönösen kapni nem is szereti, noha nem vagyok rossz benne. Képzeld, ilyen is van.


26/F

2017. szept. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Hát igen érdekes gondolkodású nők vannak. Az exem előző barátnője ilyen is ilyen volt, nem csinálta, mert nem szerette az izét állítólag. Úgy értem egyáltalán semmit nem csinált orálisan. Persze azzal nem volt gond, ha őt kinyalták. Érdekes nem?

Egyébként mi megalázó van abban, ha örömet okozol? Szerintem inkább a nőben van a hiba, ha ezt gondolja, pláne, ha a nyalással szerinte minden renden van.

Én inkább nyeregben érzem magam, ha csinálom, főleg, ha a barátom teljesen el tudja engedni magát. Ez bizalmat jelent és azt, hogy jól csinálod, azt teszel vele amit akarsz. Nem inkább hatalmat ad véletlen az orál?

2017. szept. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

#10 Ó, szóval te ismersz engem. :)

Ja nem.


2 srácnak csináltam, az egyik a jelenlegi párom, a másik az exem, szóval egyikük sem egy jöttment idegen volt. Mindig tiszta körülmények között történt a dolog.


Szórakozóhelyre pedig csak egyszer mentem el az egész életemben, mert introvertált típus vagyok, és ez nem az én világom. (Azt az egy alkalmat is untam, és hamar ott is hagytam a bulit. XD)


De azért jó, hogy képmutatásnak tituláltad. Kíváncsi vagyok, te milyen körökben mozogsz. :)


21/L

2017. szept. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
49%
Ha a pasi közben romantikusan bánik a nővel, vágyakozóan de mégis lágyan simogatja a haját, fejét , akkor egyáltalán nem. Ha nyomkodja le a fejét, hogy mélyebbre menjen meg sürgeti, húzogatja a haját, ilyesmi, akkor igen. 20/N
2017. szept. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem is az
2017. szept. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
69%

ha a nőnek megalázó a szopás, akkor a férfinak a nyalás nem az?

Ugyanolyan hülye kérdés lenne ez is

2017. szept. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Nem az, én imádok szopni ha tehetném egész nap azt csinálnám. Letérdelek az aktuális partnerem elé és beveszem a számba. Bár sajnos nem szokott sokáig tartani mert belém spriccelnek elég hamar aztán lelankad a fiúcskáknak.
2017. szept. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

romantikusan? aztán van olyan csajszi, amelyik kifejezetten durván szereti, de már olyat is megkaptam egyszer h nem is tekint férfire az olyanra aki kőkeményen nem nyomja le neki ... (és volt több haverom is, aki bizony keményen elkapta és lenyomta a csajának, nem egyedül eset).

szal izgalmas egy kérdés ez is, igazodjon ki a jó isten.

2017. szept. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!