Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nyitott házasságban élnétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nyitott házasságban élnétek, ti hol keresnétek szexpartnert?

Figyelt kérdés
A feleségemmel az ágyban sajnos már nem vagyunk egy hullámhosszon, de tiszteljük, becsüljük egymást, így a gyerekek miatt, és sok más szempontot figyelembe véve, úgy döntöttünk, hogy együtt maradunk, csak "házon kívül" oldjuk meg a szexet. A nejemnek mondhatni szerencséje volt, egy héten belül talált valakit, akihez el tud járni. Igaz, még nem sok ideje döntöttünk így, de én még nem találtam hölgyet. Volt már valaki ilyen helyzetben? Hol/hogyan talált szeretőt? 30/F

2017. szept. 19. 09:56
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
Hidd el ez nem fog hosszú távon működni több olyan esetett halottam ami beke bukott de 1 se ami hosszú távon sikeres lett volna ha már nincs meg a szikra meg semmi nem éri meg tovább húzni inkább mennyetek szét. Oké ott vannak a gyerekek de nektek is van életetek! A ti életetek is fontos szerintem nem kéne ezt erőltetni! :/
2017. szept. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen:D

Szerencséje volt a feleségednek, pont véletlenül :D

Látom nem vagy tisztában a nyitott házasság alapjaival :D

2017. szept. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
33%
Ez szerintem hosszútávon nem fog működni
2017. szept. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:

#2-es: nem úgy értem, hogy szerencséje volt. Persze ráírt egy faszira, és nyilván az mivel épp nincs senkije nem mondott nemet. Egyik ismerősöm öccse. Korabban nem volt köztük semmi, ezt biztosan tudom, ha erre gondolsz :) Ugy értve volt szerencséje, hogy működik köztük a kémia.


#1-es válaszolónak: természetesen, ez csak próba, nem csináltunk még ilyet, ha nagyon nem fog működni, szétmegyünk, nem az a cél, hogy bárki boldogtalan legyen. Nagyon erős a kötődés köztünk, és úgy voltunk vele, egy próbát megér.

2017. szept. 19. 10:11
 5/40 A kérdező kommentje:
Azért valaki a kérdésre is válaszolhatna :) Értékelem a segítő szándékot, de nem azt kérdeztem, hogy szerintetek fog-e működni, azt majd az idő úgyis eldönti.
2017. szept. 19. 10:14
 6/40 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem csak erről van szó.

Ha te ilyen pali vagy, hogy ide kell jönnöd, hogy hol keress szexpartnert, akkor te is az leszel, aki azt fogja észrevenni, hogy nőt még nem látott, de a feleségét már megdugta a fél város.

Ilyenbe férfinak akkor éri meg belemenni, ha átlag fölött van.

Másképp le kell lépni, mert ennek így nincs értelme.

2017. szept. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy macho típus, akkor tényleg süket vagy hogy megengedted ezt feleségednek. Ha meg az lennél, akkor már a munkahelyeden, baráti körötökben (beleértve feleséged barátnőit is) levő szingli/kacér nőkkel már eddig is flörtölgettél volna, és most csak választanod kellene közülük. Rajtad fog röhögni mindenki, ahogy híre megy, hogy feleségedet egyre több pali döngeti.
2017. szept. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
100%
30 évesen nem értem miért kell ebbe bele nyugodni? 45-50 évesen megértem, de 30 évesen még simán kezdhetnétek egy szuper új életet, ahol mind a ketten boldogok lehettek. Igen, van gyerek, de azt is meg lehet oldani.
2017. szept. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
Igen, kissé hasonló érzésem volt nekem is. Hasonló lehet, mint amikor elmész egy swinger partira és csak állsz a sarokban, miközben a feleségedet sorra kefélik végig. Ha rámhallgatsz, gyorsan befordulsz egy szexshopba némi Kamagra zseléért, aztán keresel olyan lányokat a rosszlanyok.hu-n, akik párban várnak és helyrerakod a méltóságod velük. Utána fogsz egy pár havert és bementek minden este csajozni a városba.
2017. szept. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
21%

Hihetetlen hogy itt mennyi válaszoló van, aki lazán beáldozná a gyerekeket a saját boldogsága érdekében. (Ráadásul nem is arról van szó, hogy az egyik veri a másikat, állandóan veszekednek, az egyiknek súlyos függősége van, stb, szóval nem teljesen diszfunkcionális a dolog)


Valóban a dolog csak akkor működhet részedről, ha átlag feletti vagy legalább kicsit. Mielőtt házas lettél, gondolom akkor sem volt egy nagy csajozós vagy nagyon sikeres a nőknél.

Egyelőre lakásos prostihoz is elmehetsz.

Vagy a feleségeddel megbeszélhetnétek, hogy szerveztek egy 4-es párcserés szexet egy másik párral.

2017. szept. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!