Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nyitott házasságban élnétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nyitott házasságban élnétek, ti hol keresnétek szexpartnert?

Figyelt kérdés
A feleségemmel az ágyban sajnos már nem vagyunk egy hullámhosszon, de tiszteljük, becsüljük egymást, így a gyerekek miatt, és sok más szempontot figyelembe véve, úgy döntöttünk, hogy együtt maradunk, csak "házon kívül" oldjuk meg a szexet. A nejemnek mondhatni szerencséje volt, egy héten belül talált valakit, akihez el tud járni. Igaz, még nem sok ideje döntöttünk így, de én még nem találtam hölgyet. Volt már valaki ilyen helyzetben? Hol/hogyan talált szeretőt? 30/F

2017. szept. 19. 09:56
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:

Az önismeret nem a bulizásból áll.


A házasságok fele kb válással ér véget,köztük főleg azok,amiket fiatalon kötöttek a nagy szerelemre.


Ha 30 vagy és még gyerek is van a nyakadon,a kutya nem áll veled szóba,vagy legalábbis nagyon megcsappannak az esélyeid.


Ezt a "nem akarom kiélni magam" szöveget pedig ne 20-on évesen hangoztasd,hanem majd 50 évesen,amikor már ténylegesen tisztában leszel a súlyával.


Hány ilyen szülőt hallani,hogy "miattad ment el az életem",akik a párjukra vagy a gyerekükre vetítik ki azt,hogy a fiatalságukat,a legszebb éveiket azzal töltötték,amit 40 évesen is meg lehetett volna tenni.

2017. szept. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
40%
Bírom mikor osszák az észt de senki sem vagy nagyon kevesen voltak valaha nyitott kapcsolatban,de mindent jobban tudnak. Én 1 kapcsolatot működtetek aminek szeretet,és tisztelet az alapja,és nyitott kapcsolat,5 éve töretlenül működik.Nincs semmi baj a kapcsolatunkban csak egyszerűen az újdonság érzése miatt döntöttünk így. A párom még nem volt senkivel,és én is csak 1 lánnyal az 5 év alatt.Persze keresgélek de nem görcsösen,hisz jó a kapcsolatunk. Nincs hazugság,nincs megcsalás,csak bizalom,és tisztelet a másik iránt.A hűség amúgy is csak illuzió hosszútávon.
2017. szept. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:
32-es: na végre valaki aki nem ítélkezik, és van is tapasztalata!
2017. szept. 19. 20:55
 34/40 anonim ***** válasza:
Majd írd már meg, hogy összejött-e a 70km-es csaj:)
2017. szept. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
Valamelyik fél szerelmes lesz, és menni fog magától el.
2017. szept. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:

be vagy rozsdásodva meg kijöttél a gyakorlatból??????

EMBER, ott van a feleséged és még őt sem tudod megdugni, de mégis azt tervezed, hogy nekimész az éjszakának és "rettegjetek lányok!" ?!?!?!?!

2017. szept. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
Nekem mindig az áruházi pénztárnál való sorban állás volt a kedvenc vadászterületem. Persze ott sokkal több a lukra futás, mint a bulikban, vagy a Tinderen, de ha ez téged nem zavar, neked is azt ajánlom. A csaj kosarának tartalmából nagyon sok mindenre lehet következtetni, és kezdő témának is elég jó.
2017. szept. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 A kérdező kommentje:

37-es köszi a tippet, kipróbálom :)


36-os: EMBER, ki mondta, hogy nem tudom a feleségem megdönteni? A döntésünk óta is volt már szex köztünk. Nem vagyok impotens, sem nyomi, több fronton romlott el már a dolog.

2017. szept. 20. 13:08
 39/40 anonim ***** válasza:

"több fronton romlott el már a dolog"

akkor meg mi a francért nem mentek szét és kezdtek új életet 30 évesen??? szerinted ez nem fog romlani és szerinted ha a nejed félre jár és szeretőt szerez, nem fog 1-2 év múlva kiköltözni ha jobbat talál?!??

2017. szept. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

Szerintem kicsit mindenki átérezte ezt a helyzetet, a vele járó lelki fájdalmat és együttérzett veled, szóval ne csodálkozz, a válaszokon (még ha te esetleg úgy is gondolod, hogy tök jó, hogy így alakult, sajnos ezt nehezen tudja egy külső szemlélő átérezni).

Egy szó mint száz, mostmár elárulhatnád, hogy mi az ami miatt nem passzoltok a feleségeddel az ágyban?

Ja és plusz 1 csajozási tanács: szolárium studióban igen jócsajok fordulnak meg és miközben vár az ember, hogy legyen szabad gép, simán szóba lehet elegyedni velük (vagy akár a pultos csajjal).

2017. szept. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!