Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nyitott házasságban élnétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nyitott házasságban élnétek, ti hol keresnétek szexpartnert?

Figyelt kérdés
A feleségemmel az ágyban sajnos már nem vagyunk egy hullámhosszon, de tiszteljük, becsüljük egymást, így a gyerekek miatt, és sok más szempontot figyelembe véve, úgy döntöttünk, hogy együtt maradunk, csak "házon kívül" oldjuk meg a szexet. A nejemnek mondhatni szerencséje volt, egy héten belül talált valakit, akihez el tud járni. Igaz, még nem sok ideje döntöttünk így, de én még nem találtam hölgyet. Volt már valaki ilyen helyzetben? Hol/hogyan talált szeretőt? 30/F

2017. szept. 19. 09:56
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
Hát igen... itt jön be az, hogy egy férfinek általában nehezebb partnert találnia. A feleségedet már rég dugják, te meg verheted ki magadnak.
2017. szept. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
26%
Ohh hát nekem miért nincsen ilyen feleségem? Én szeretném ha mással dugna.
2017. szept. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:

"Hihetetlen hogy itt mennyi válaszoló van, aki lazán beáldozná a gyerekeket a saját boldogsága érdekében. (Ráadásul nem is arról van szó, hogy az egyik veri a másikat, állandóan veszekednek, az egyiknek súlyos függősége van, stb, szóval nem teljesen diszfunkcionális a dolog)


Valóban a dolog csak akkor működhet részedről, ha átlag feletti vagy legalább kicsit. Mielőtt házas lettél, gondolom akkor sem volt egy nagy csajozós vagy nagyon sikeres a nőknél.

Egyelőre lakásos prostihoz is elmehetsz.

Vagy a feleségeddel megbeszélhetnétek, hogy szerveztek egy 4-es párcserés szexet egy másik párral."


De miért engedje meg egy ilyen szolidabb férfi a feleségének, hogy félrekeféljen? Mi van ha nincs gusztusa a k...khoz? Kolléganőinek, baráti körébe tartozó nőknek meg nem kívánatos könnyed kapcsolatra?

A tipikus az, hogy szolidabb férfiaktól pont csak komolyabb kapcsolatot (nagyobb megbecsültséget) akarnak nők. És aki nem hülye nő, annak meg van annyi realitásérzéke, hogy felfogja, hogy cserébe ő sem kefélhet összevissza. Nem elegáns a gyerekeket használni fedezéknek...

2017. szept. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:

"tipikus az, hogy szolidabb férfiaktól pont csak komolyabb kapcsolatot (nagyobb megbecsültséget) akarnak nők."


Nem, hanem arról van szó, hogy elsősorban apát keresnek a gyereknek. Szal a szex lesz az utolsó szempont, amit figyelembe vesznek. Azt majd intézi más, amíg apa vigyáz a gyerekekre.

Másrészt még az alábbi dolgokat szeretném hozzátenni, mert az előbb lemaradt:

1.Jobban jár a kérdező, ha már nőzni akar, ha meg se említi a nyitott kapcsolatot, mivel a nők 99%-a azt fogja gondolni, hogy "úristen, ez ennyire hülyének néz?legalább annyi lenne benne, hogy megmondaná, hogy félre akar kefélni, nem ezzel a gyenge dumával".

Na igen, nem igazán fogják elhinni, másrészt egyébként se tartják a nők vonzónak a nyitott kapcsolatban élő férfiakat.

Másrészt azért van egy jó hír:

A házasságban élő nőknek tetszeni fog a dolog, mert jobb kezdeni egy kapcsolatban élővel, mert az nem borít olyan könnyen.

Csak épp itt kell hozzá vastag bőr is, hogy másnak a feleségét csinálgatni.

2017. szept. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:

13:


"Vagy a feleségeddel megbeszélhetnétek, hogy szerveztek egy 4-es párcserés szexet egy másik párral."


Magamat idéztem. Swinger party, 3-as szex. Szar ha valaki nem néz ki jól vagy nem ért a nők nyelvén és emiatt nehéz neki partnert találni, de első lépés hogy elfogadja az őt épp körülvevő valóságot.

2017. szept. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:

"idéztem. Swinger party, 3-as szex. S"


Szerintem a hármas szex ugyan úgy felejtős, mert felreggelsz a Goldengate.hu-ra, aztán azt fogod észrevenni, hogy a feleséged 2 nap alatt annyi ajánlatot kapott, hogy két évre elég, nőből meg egy jelentkező nincs.

Ezért szokták a gyakorlottabbak a párcserét keresni inkább.

Megnézed a társkeresőt is, nők simán kiírják, hogy nagy intim mérettel rendelkező, magas, sportos stb férfit keresnek beszállónak, a férfi meg annyival letudja, hogy mindegy csak nő legyen már végre :D

Vagy ugyan ez az amatőr képeknél.

A férj totál átlagos, a nő szintén, a férfi beszálló meg kb adonisz, nagy farokkal. Szal ott is a nő messze jobban jár:D

2017. szept. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
56%

Sok okostojás tényleg egy sem a kérdésre válaszol.

Először is nem kell átlag felettinek lenni, én sem vagyok az. Mégis találtam már partnereket az ismeretségi körből vagy épp máshonnan. Én nem restellek szombat este néha buliba elmenni és ott bepróbálkozni nőknél. 30 évesen még 20 körüli csajoknál is jó lehetsz, ha nem vagy lepusztulva.

Üzletben dolgozok, eleve jobb nőket mindig úgy kezelem, hogy érezzék, hogy tetszenek nekem. Volt már aki pl fizetéskor egy finom kézszorítással jelzett vissza. Volt akin csak iszonyatosan zavarban volt. És itt nem rossz nőkről beszélek hanem átlagosak vagy még jobbak.

A helyzet az, hogy ott ahol élszmindenki tudja rólad, hogy feleséged van. Eleve döntened kell, hogy a helyiek közül szedsz fel nőket vagy pl eljársz vidékre a család jó híre érdekében. Ha helyben csajozol, akkor éreztesd a jobb nőkkel hogy tetszenek neked. lesz aki el fog ítélni, hisz házas vagy. De lesz aki nagyon is vevő lesz rá, mert vagy nincs pasija vagy nem dugja őt sem rendesen a férje.

és nem kell ehez hű de jó pasinak lenni. Elég ha értelmes vagy, átlagos külsővel. De pl vadászhatsz olyanokra is aki csúnyább arcú, de nagyon csinos. Vagy dögös 40 feletti nők. van ott lehetőség.

És légy mindig magabiztos, mert az alap minden nőnél.

2017. szept. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:

Elgondolkoztál hogy Jó ötlet volt ez így?

Neki már van dugópajtija Neked nincs.

Egy idő után fruszrálni fog. Max mész prostihoz

2017. szept. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:

"Először is nem kell átlag felettinek lenni, én sem vagyok az."


Dehogynem, látszik a leírásod alapján, hogy tudod merre van az arra, mert egyébként míg minden szavad igaz.

2017. szept. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:

19:

Én is erre gondoltam egyből. A 17-es biztos átlag feletti, akár külsőre; akár nőknek tetsző, nők számára vonzó viselkedésre.

2017. szept. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!