Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nyitott házasságban élnétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nyitott házasságban élnétek, ti hol keresnétek szexpartnert?

Figyelt kérdés
A feleségemmel az ágyban sajnos már nem vagyunk egy hullámhosszon, de tiszteljük, becsüljük egymást, így a gyerekek miatt, és sok más szempontot figyelembe véve, úgy döntöttünk, hogy együtt maradunk, csak "házon kívül" oldjuk meg a szexet. A nejemnek mondhatni szerencséje volt, egy héten belül talált valakit, akihez el tud járni. Igaz, még nem sok ideje döntöttünk így, de én még nem találtam hölgyet. Volt már valaki ilyen helyzetben? Hol/hogyan talált szeretőt? 30/F

2017. szept. 19. 09:56
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
9%

Ezért nem kellene 30 alatt gyereket vállalni!

Ha 50 évesek lennétek még megérteném,de jó ég,még fiatalok vagytok és már nincs meg az összhang..

Nem kellett volna ilyen fiatalon házasság és családalapítás!



Amúgy igen,egy nőnek mindig könnyebb találni.

Te csak akkort találhatsz ingyen,ha jól nézel ki.

2017. szept. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:

30 alatt? Amikor az emberek a legtermékenyebbek?


Én pl 3-4 gyereket szeretnék majd nőként, de nehezen tudom elképzelni hogy ennyi összejöjjön, ha 30 felett kezdenénk el dolgozni rajta.

2017. szept. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigieket, van amelyik segít, de azért olvasok hajmeresztő ötleteket is :)

Számomra eddig a 17-es válasz tűnik a leghasznosabbnak.


Csak, hogy értsétek: nem vagyok azért annyira töketlen! A feleségemmel 7 éve vagyok együtt, szimplán csak "kijöttem" a gyakorlatból. Őelőtte volt nem egy csajom, komolyabb kapcsolat is, rövidebb-hosszabb, egyéjszakás. Csak berozsdásodtam, de azért nem vagyok olyan nyomi, mint itt néhányan gondoljátok. Csak meg akartam kérdezni, mi most a "módi" vagy van-e valakinek ilyen jellegű tapasztalata. Persze bulikba el fogok járni, amikor csak tudok, a klasszikus csajozásról valami még rémlik :) De azért szivesen fogadom a további javaslatokat, de szívesen olvasnék olyat is, akinek van ilyesmi tapasztalata.

2017. szept. 19. 13:56
 24/40 anonim ***** válasza:

Tinder

Internetes társkeresők

Leszólítani napközben ismeretlen csajt, aki "úgy" néz rád.


Amúgy hány évesek vagytok? Ez elég fontos és alap infó lenne a segítségnyújtáshoz.

2017. szept. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:
24-es: én 30 éves vagyok, a felesége 29.
2017. szept. 19. 14:10
 26/40 anonim ***** válasza:
51%

Az unokatesóm is most 30 éves nő,ő is 5 gyereket szeretett volna 16 évesen.


Csak ma már felnőtt,szerinted mennyi van neki?

Elárulom 0.


A 20-as éveiben az embernek élnie kellene,megismernie önmagát,az embereket,nem pedig összejönni az elsővel,aki szembejön.

30 éves korodra már lesz egy kiforrott személyiséged és fogod tudni mit akarsz az életben,és milyen társat keresel hozzá.

20-on évesen még "fiatalság,bolondság van".

2017. szept. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:

30 és 40 év között is össze lehet hozni 3 gyereket.

Van,aki 45 évesen szül.


Inkább szülessen meg később a gyerek egy stabil kapcsolatra,minthogy ilyen csonka családokban nőjön fel.

2017. szept. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
63%

26:


Beszélgethetnél egy jót az Észak-Amerikán és EU-n kívül élő 5-6 milliárd emberrel is az ilyen gondolataidról.


Nem is értem ők miért nem akarják kibulizni és "megismerni" magukat huszonévesen. Vagy miért nem tudják (velem együtt) hogy a "magadat megismerni" mi a fa szt jelent a bulizáson, ba száson, utazgatáson, piáláson kívül vagy nulla felelősségvállaláson kívül.

2017. szept. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:
Na akit érdekel, napközben Tinderen befűztem egy csajt, igaz 70 km-re lakik tőlem, de nem olyan nagy táv, bepattanok a kocsiba és kész. Kezdetnek jó lesz ;)
2017. szept. 19. 17:24
 30/40 anonim ***** válasza:
Itt talált rám egy férfi,aki szeretőt keresett. Bejöttünk egymásnak és a szeretője lettem :)
2017. szept. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!