Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek! Ha este szexeltek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Ha este szexeltek a párotokkal akkor az akció után szoktatok puncit mosni?

Figyelt kérdés

Zavar benneteket, ha spermás a puncitok?

Én ha már zuhanyoztam előtte akkor nem szoktam emiatt még egyszer letusolni.


2017. szept. 22. 22:34
1 2 3 4
 11/35 iza123 ***** válasza:
84%

Napszak függő pl:17-19közt vagyunk együtt akkor nyilván lefürdök. De ha kicsit később fürdés után akkor szex után egy fél órával intim törlőkendővel megtörlöm ,mert nincs hangulatom még a fürdéssel külön babrálni. Előttem lévővel értek eggyet, szeretek utána hozzá bújni és úgy elaludni.

18/L

2017. nov. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
92%
Ezt ense ertem... abban az esetben ha bele elveztek nyilvanvalo dolog de ha nem ugy is rogton mentek furdeni?....
2017. nov. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim válasza:
5%

En pisivel furdetnem le a paromat! :D


24f

2017. nov. 23. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
62%
Szex előtt mindenképp! Utánna viszont nem, csak reggel! De addig is megtörlöm, megvárom ami ki folyik, s hozzá bujok! Reggel viszont közös zuhi a nyitány 😊
2017. nov. 23. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
12%

Mi párommal szex előtt és után is tisztán tartjuk magunkat.

Részünkről ez alap.

Ez valami fétises kérdés?


Ha izgat az ilyen, lenyalhatod a csajodról nyugodtan xDD


24/N

2017. nov. 23. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 Hajnalcsillag1992 ***** válasza:
78%
Ha a nap bármely szakaszában szexre kerül a sor nem fogom mondani neki jajjj várj letusolok előtte így előtte nem szoktam csak azért mert szexelni akarunk utána persze megmosakodok de nem egyből hogy nézne már az ki hogy végzünk aztán rohanok a fürdőszobába össze bujunk majd később ha pedig este történik meg akkor van úgy elalszunk hát istenem reggel letusolok ennyi. Nem értem hogy lehet előtte utána tusolni? Mind a ketten fel vagytok izgulva és erre belokod neki várj letusolok??? Vagy be van utemezve mondjuk du.2 fürdés utána szex?? Utána meg ha végeztél szaladsz mosakodni??? Nekem valahogy rosszul esne ha egyből elszaladna fürdeni vagy tusolni..... De ki hogy van ezzel.
2017. nov. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
34%
Téged sem nyalnálak ki reggel :D
2018. jan. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
37%
Nem mivel gyereket akarunk!!!valaki írta büdösödik? Okos vagy... a sperma fél óra alatt elfolyósok és kifolyik...
2018. jan. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
61%

Mi spontán a zuhany alatt kezdjük az előjátékot és ott fejezzük be az utojatekot, kipróbáltuk nélküle de ocsmány büdös van utána ha még alszol is rá akkor pláne. Zuhanyozz nem árt.


22/L

2018. ápr. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
69%

Mi az esetek nagy részében este, zuhany után bújunk össze. Utána már nem szoktam még egyszer lefürdni, árt a bőrnek.:D Meg ha rögtön el is szaladok fürdeni, utána azért még csak-csak folyik ki és ott leszek, ahonnan indultam. Wc-re mindig kell mennem lefekvés előtt, ott megtörölközöm, használok nedves törlőkednőt.


És igen, zavar, ha spermás vagyok.

2018. ápr. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!