Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek! Ha este szexeltek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Ha este szexeltek a párotokkal akkor az akció után szoktatok puncit mosni?

Figyelt kérdés

Zavar benneteket, ha spermás a puncitok?

Én ha már zuhanyoztam előtte akkor nem szoktam emiatt még egyszer letusolni.


2017. szept. 22. 22:34
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Ez annyira helyzet függő... Szerintem ha este kerül szexre sor, akkor mindkét fél lefürdik, mert “feltételezik” hogy lesz valami :D illetve egy hosszú nap után is majdnem az első lépés a fürdés. De volt már olyan is, hogy annyira megkívánt a volt barátom, hogy nem bírta megvárni amíg lefürdök és úgy csinaltuk, persze semmi más (nyalás) nem volt, mert nem akartam... nagyon jó volt úgy is, nagy kaland.. szóval ha úgy alakul, lehet fürdés nélkül is de ezt érzi az ember, hogy mennyire van abban az állapotban tisztasági szempontból. Viszont ha előtte volt fürdés, utána már soha nem mentem el, akkor sem, ha legalább háromszor csináltuk. Letörölgettem és aludtunk.. érdekes módon egyszer sem voltam se büdös, se koszos utána és reggelre sem. Akik előtte normálisan lefürdenek és úgy szexelnek, attól még hogy izzadnak kicsit meg egyebek, nem lesznek tőle koszosak vagy büdösek, legalábbis ebből soha nem volt nálunk probléma. Ja és a reggeli szex is alap volt másnap mindig.

23 L

2019. máj. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, azt elfelejtettem hogy ha a lány elmegy wc-re, olyankor úgyis kifolyik minden belőle... nyilván nem úgy kell elaludni, hogy lent azért nem teszi magát rendbe kicsit :)
2019. máj. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Nem lesz spermás, de azért antibakteriális intim törlővel át szoktam törölni.
2019. nov. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

Na ezért nagy találmány a bidé.

A franciák, akik szerintünk koszosak, mert nem minden nap mosdanak, speciel az alvázukat egy nap többször is megmossák, és én is ezt választanám inkább, mivel nem izzadok vagy ha igen, nincs szagom.

2019. nov. 13. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Vagy megmosom vagy babatorlovel megtorlom
2019. nov. 13. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!