Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek! Ha este szexeltek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Ha este szexeltek a párotokkal akkor az akció után szoktatok puncit mosni?

Figyelt kérdés

Zavar benneteket, ha spermás a puncitok?

Én ha már zuhanyoztam előtte akkor nem szoktam emiatt még egyszer letusolni.


2017. szept. 22. 22:34
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
81%
Általában csak este vagyunk együtt, így fürdés után van szex mindig. Utána mindig pisilnem kell, szóval meg is mosom magam, ha kint vagyok, teszek be tisztaságit. Aztán összebújva elalszunk.
2018. jún. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 Zuzu82 ***** válasza:
72%
ez az igènyessèg minden àron kezd idegesito lenni. èljen az igènytelensèg!
2018. jún. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
75%

Általában igen de van hogy csak törlőkendő

Kollégiumban mesélte pár volt szobatársam hogy ők visszahúzzák a bugyit és úgy szoktak lefeküdni..

Hát elég gusztustalan ha valaki csak úgy hagyja hogy csordogáljon" összeragadjon a combja stb.

2018. jún. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
74%
Hacsak tehetem, minden pisilés után megmosom a Lompost. Soha nem tudni hogy mikor kivel kell szexelni! Ha szex van, a happyend általában orál, mert az a legjobb, tehát mondhatni minden steril. Összebújni is nagyon jó az orgazmus után. De ennek ellenére általában következik alsómosás, az aktus után, de nem rögtön. De ha nyár van és megizzad az ember, akkor még közben is jó lenne egy zuhany! (volt is már)
2018. okt. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%

Azt olyan fura olvasni, hogy mimden szex előtt megfürdötök... és amikor éjszaka andalogtok az erdőben és megkívánjátok egymást? Vagy az étterem mosdójában? :D oké, otthon mehet a fürdés, de ott is volt, hogy letepertük egymást és nem volt idő fürdésre. Most biztos igénytelennek néztek, de hát ez van.

Szex után viszont este mindig fürödtem, azt azért nem hagytam úgy.

2018. okt. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
61%
Én szeretem ha spermás a picsum.
2019. ápr. 12. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
51%
Álltalában gyorsan zuhizok gyet de ha nem nagyon izzadunj meg akkor baba törlővel megtörlöm magam és ugy is jo
2019. ápr. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim válasza:
100%
Mi ha már zuhanyoztunk előtte, csak a szex miatt nem zuhanyzunk még egyszer, csak ha nagyon megizzadunk például. Engem egyáltalán nem zavar a sperma, hisz a páromé, a sok szentet sem értem itt akik írogatják, hogy őket mennyire zavarja és rögtön lezuhanyoznak utána.. És nem, egyáltalán nem büdös, akinek büdös, annak ajánlom, hogy keressen fel egy orvost, mert az nem normális.
2019. ápr. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Nem szoktunk utána, csak max nyáron, ha nagyon megizzadtunk
2019. máj. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Szex előtt igen, többnyire amúgy is zuhany után jutunk szexig. Mivel mostanában óvszerrel védekezünk (hormonális megoldások kilőve, spirál is mert babát szeretnénk 1-2 éven belül) ezért olyankor nincs mit kimosni csak intimkendővel áttörlöm. Ha ritkán bennem megy el akkor meg szoktam mosni de csak kívül miután “kifolyattam” a wcn. Egyébként még szerintem sosem lett kellemetlen szaga.
2019. máj. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!