Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az új csajom 32 éves, gyönyörű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az új csajom 32 éves, gyönyörű, szexi, bársonyos bőrű, jól passzolunk mindenben, de az a problémám, hogy az ágyban látszik rajta nagyon, hogy tapasztalatlan, nem lehet, hogy valami probléma van vele?

Figyelt kérdés

Szóval mindent bevállal (análban nem utazunk, mielőtt valaki kérdezné) elég jól is csinálja, de mondom, süt róla, hogy nem sok farkat fogott eddig életében.


Nem merem megkérdezni, mi az oka, de ledöbbent, hogy olyan kis tinilányosan viselkedik, mint aki nem sokszor szexelt még. Különben szexi, édes, minden tagját imádom, de ez a tapasztalatlanság furcsa.


Egy harmincas nőt már elég sokan megdugnak, nem?

Ettől kezdve inkább tapasztaltak vagy rosszul hinném?


Érdekelne, mennyien dugták már, mert nem mondom, az a cool, ha valakin 30 farok átment, de azért egy harmincas nőnek már több tapasztalata kellene hogy legyen nem?


Ki mit mond, mit csináljak?



2017. szept. 24. 05:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Te hany eves vagy?? Esett fèrfi nem ir ilyet hogy "csajom" egy 32 eves nore..szegeny no milyen egy idiota fogott ki
2017. szept. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Most, hogy mindenki elszidott, hogy fel merem tenni ezt a kérdést, esetleg normális válaszok is érkezhetnek.


Régen dagibb volt, de lefogyott, bár dagin is volt kapcsolata, aztán arra gondoltam, mi van, ha azért nem dugták csak, mert nem tetszett annyi mindenkinek.

Parázok, mi van, ha esetleg visszahízik, vagy mittudomén később nem akar már dugni, mert előtte se volt neki létszükséglet.


Az a furcsa, hogy 32 évesen ennyire kevés kapcsolata volt. Egyébként ő az idősebb, én 28 vagyok.

2017. szept. 24. 21:29
 13/18 anonim ***** válasza:
87%
Dobd ki szegényt,jobbat érdemel ,mint te!!
2017. szept. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
81%
Mondtam én, hogy huszonéves idióta. :D
2017. szept. 25. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom, van-e még lejjebb...
2017. szept. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem nem tapasztalatlan csak undorodik tőled.Amúgy meg ne meséld be hogy egy ronda dagadt csajból szexi bársonyos bőrű szexbomba lett csak úgy.
2017. nov. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Látom, közben még írt valaki.

Időközben megoldódtak a dolgok, bántalmazás áldozata volt, mint kiderült. Nagyon jól megvagyunk most. Utolsó, neked csak annyit talán, hogy a kövérségnek azért vannak fokozatai, ne egy 150 kilós nőt képzelj már el mindig, ha meghallod azt a szót hogy dagadt/kövér, a csajomnak alig látszik a bőrén, hogy voltak súlyproblémái, és igen, nagyon szexi, szép bőre van, nem itta és dohányozta szét magát tizenéves korától, mint a te kortársaid, vagy te magad akár.

2017. nov. 18. 02:02
 18/18 anonim ***** válasza:
Még együtt vagytok?
2023. szept. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!