Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 39 éves 178/82 nőként el kell...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

39 éves 178/82 nőként el kell ássam magam?

Figyelt kérdés

2017. szept. 25. 16:02
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
A kajálásra vissza térve. A szalonnától is lehet fogyni. A makrók és a kalória számít!
2017. szept. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Öreg nem vagy. Dagadtság relatív. Ha csak annyira vagy dagadt mint öreg, akkor tökéletes az alakod.
2017. szept. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Még mindig jobban jártál mint én. Szintén 39 vagyok, de 187 cm és 66 kg.


Dagadt nem vagy,max.teltkarcsú vagy,ami sokaknak bejön.Úgy tudom az epések nem ehetnek zsíros,fűszeres ételeket, úgyhogy nagyjából egészségesen étkezhetsz. Egy kis sporttal elérheted az ideális alakot,ami mindenkinek más. Pl.vannak sztárok akik még a személyi edzőkkel,étkezési tanácsadókkal,méregdrága kezelésekkel és készítményekkel sem tudják negtartani a vèkony alakot,mert az ő szervezetük számára a teltebb az ideális. Megfelelő stílussal a szexepiled is lehet az alakod,csak találd meg az ideális ruhákat,kiegészitőket, válts frizurát,járj kozmetikushoz, körmöshöz, mindig legyél ápolt.


Öreg nem vagy, de relatív, hogy kihez viszonyítjuk.Ha óvónő lennék lehet, hogy én is magányos lennék.Mindenesetre ne 15 évesek között mozogj, a korosztályodban keress minél több barátot,ismerőst.

2017. szept. 28. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Usadt kolléga szeint, kussoljanak a nõk.
2017. szept. 29. 16:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!