Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 39 éves 178/82 nőként el kell...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

39 éves 178/82 nőként el kell ássam magam?

Figyelt kérdés

2017. szept. 25. 16:02
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
*táplálkozást
2017. szept. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Bár fiatalabb vagyok, de pl engem inkább a magasságod zavarna. Mindenkinek más jön be, szerintem ilyen magassághoz ez a súly kifejezetten nőies tud lenni. Persze az összkép a lényeg.
2017. szept. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Bocsássatok meg, de igen elkeseredtem. Igaz, 38 vagyok, 178/82. Sokan írtak, egyek máshogy. Nos, akkor ehhez társul pajzsmirigy alulműködés, epémet kivették. Nem ehetek,amit akarok, hanem amitől
2017. szept. 25. 16:47
 14/24 A kérdező kommentje:
Amitől nincs bajom. Tudom, bonyolult.De mindent megteszek, higgyétek el, hogy jobb, szebb legyek. De vannak korlátaim. Minden választ köszönök.
2017. szept. 25. 16:49
 15/24 anonim ***** válasza:
48%
Nem biztos, hogy ronda vagy... a külsődet csak látva tudnánk jellemezni :).
2017. szept. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Én megértelek, bár én picit fiatalabb vagyok, és kisebb, mint te, de nekem is gondok vannak az emésztésemmel és nem lehet akármit enni. Én nem vagyok kövér, de rajtam is van pár kg felesleg és én is érzem ezt néha, amit te. De valahogy mindig eröt kapok, és akkor jobn lesz kicsit, nem tudom miért, csak néha, ha tükörbe nézek, akkor szépnek látom magam. Máskor meg fo@nak. Azért annyira amugy nem vagy te kövér, mert az adatokból ez inkább egy teltebb alkat. Nyilván nem mindegy, hogy oszlik el, de sztem tuti nem vagy kövér.

Amugy tényleg jó ötlet társkeresözni, mert az növeli az önbizalmat még akkor is, ha nem olyan pasik irnak, akik neked bejönnek. Tégy egy próbát.

2017. szept. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm, erre nem számítottam, hogy ilyen kedvesek lesztek. Nagyon jólesett. Még egyszer köszönöm.
2017. szept. 25. 17:24
 18/24 anonim ***** válasza:
0%
igen, a statisztikák szerint el kell ásd magad
2017. szept. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Nem gondolom hogy el kellene ásnod magad, nyilván az is fontos kérdés hogy mi célból keresel kapcsolatot szeretnél vagy mást, és azért ha nincs is mindig önbizalmad abban biztos vagyok hogy kimondva kimondatlan neked is vannak elvárásaid egy pasival szemben akár a külsőt illetően sajnos elcsépelt de igen is a mai világban sokan csak a külsőt nézik és ha nem felel meg valaki az elvárásnak akkor nincs esélye. Nekem meg gyakran az volt az indok hogy alacsonyabb voltam a csajnál:) Mit lehet tenni ha neki ez ennyire fontos és ez számít nem az hogy az ember más tekintetben mit tud nyújtani vagy milyen a természete akkor el kell fogadni:) Szóval azt gondolom hogy inkább úgy közlekedj a világban hogy itt vagy vannak adottságaid amiken nem tudsz változtatni de légy tisztában az előnyös tulajdonságaiddal is. Amúgy meg akár pasi akár nő ha valaki a csupa tökéleteset keresi akkor lehet hogy a végén egyedül marad. A látszólag tipp-topp nők és igazán nagyon jó pasik esetében is igaz hogy ha megismered és mögé nézel akkor kiderül hogy igen de neki ilyen traumái vagy megoldandó problémái vannak. Szóval fel a fejjel és nem könnyű mert mindenhonnan azzal bombázzák az embert hogy legyen tökéletes stb de érezd jól magad a bőrödben és ha magad elfogadod és szereted akkor a kisugárzásod is megváltozik és az ismerkedés is egyszerűbb lesz.
2017. szept. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Öreg sem vagy, meg dagadt sem. Lehet nem a neten kellene ismerkedni. Semmiképp nem kell elásnod magad.
2017. szept. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!