Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fáradt a szexhez?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fáradt a szexhez?

Figyelt kérdés
5 év után már szinte csak én kezdeményezem az együttléteinket, mivel a barátom folyton fáradt, és a néhai veszekedéseink, amikről azt hittem , hogy még beleférnek, kiderült már nincs kedve hozzám. Megcsalás kizárt! De akkor minek van velem?? Szerintem ha nem jó a szex, az nagy probléma...megoldásra szorul.de csak kigúnyolt h tiniproblémám van...

#szex #fáradtság #én még vagyom rá
2017. okt. 23. 01:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%
Igaza van neki.
2017. okt. 23. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
minek van veled? te minek vagy vele? :D
2017. okt. 23. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Merr szeretem, es nem szívesen hagynám, hogy elhidegüljünk egymástól! Ehhez meg kell a jó szex!
2017. okt. 23. 01:31
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Most mi a kérdés? A fáradtság elveszi a kedvet... Az, hogy minek van veled, azt tőle kérdezd. Ha változtatni akarsz a helyzeten a fáradtság okával próbálj meg kezdeni valamit, vagy kezdeményez olyankor amikor kipihente magát.
2017. okt. 23. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%

Maximálisan igazad van abban hogy a jó kapcsolathoz kell a jó szex. De ezt nem lehet kikövetelni. Ha stresszeled akkor még annyira sem fogja akarni mint most.

Nem lehet hogy megváltoztál 5 év alatt? Pld elhíztál?

Ha alapvetően más az étvágyatok akkor ez sajnos nem lesz hosszú távú.

2017. okt. 23. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Alvászavarai vannak, tényleg fáradt. De mindig?? Ha rajta múlna nem is szexelnénk. Mindig én izgatom fel, utoljára mar csak en elegitettem ki,ő hozzám se nyúlt csak megköszönte...szánalmasnák érzem magam, hogy állandóan csak próálkozom...de már az önbizalmam is a béka segge alatt!!


3 kg plusz van rajtam.Ahogy rajta is.még viccnek sem volna jó ez az ok...

2017. okt. 23. 02:20
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki, hogy nem házasodtatok még össze inkább... lehet szereted, de ez csak rosszabb lesz hidd el. Nem egy barátom feleség mellett 7-8 év után elhidegült, de addigra meg már ott van nekik 1-2 gyerek és tudom 2-ről is, hogy prostihoz jár a felesége mellett és ezért hivatkozik "a fáradt vagyok, most ne babám fáj a kezem a lábam a fejem a mamám beteg a szomszéd macskája megdöglött" és hasonló dolgok...


Nem hinném, hogy kijöttök a gödörből és jobb lesz már a dolog, de próbáld meg nem lebeszélni akarlak róla, hátha sikerül neked.

2017. okt. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
44%
Ez a kapcsolat bukta. Lapát.
2017. okt. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

ideje szeretőt tartani.

éppen ráérek.

2017. okt. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

#3, az elhidegülés már befejezett dolog, egyedül nem tudsz fenntartani egy párkapcsolatot.

Én még nem voltam ilyen tartósan fáradt a szexhez (60F)

2017. okt. 23. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!