Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fáradt a szexhez?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fáradt a szexhez?

Figyelt kérdés
5 év után már szinte csak én kezdeményezem az együttléteinket, mivel a barátom folyton fáradt, és a néhai veszekedéseink, amikről azt hittem , hogy még beleférnek, kiderült már nincs kedve hozzám. Megcsalás kizárt! De akkor minek van velem?? Szerintem ha nem jó a szex, az nagy probléma...megoldásra szorul.de csak kigúnyolt h tiniproblémám van...

#szex #fáradtság #én még vagyom rá
2017. okt. 23. 01:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ő már rég elhidegült tőled. Valószínűleg azok a veszekedések marhára nem fértek bele (egyáltalán, milyen megfogalmazás ez, te jó ég?!), és ő kiábrándult belőled, nem tud rád nőként tekinteni. Megszokásból van veled, kényelemből, meg talán azért, mert mindezt magának sem meri bevallani. De a test nem hazudik.
2017. okt. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én meg nem találok olyan lányt akivel lehet minden nap szeretkezni. Szomorú!
2017. okt. 24. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Semmit sem tudunk a "fáradtság" hátteréről. Dolgozik? Nehéz fizikai munkát végez? Bár akkor feltehetően nem lennének alvászavarai. :-))

Mondj kicsit többet, ha korrekt választ vársz.

2017. okt. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én is sokat dolgozom, gyerek és munka után maszekolni utánna otthoni munka, mégse vagyok fáradt , erre meg főleg nem. :::)))

Milyen férfi ez hogy szexre fáradt, szerintem van v ki neki, honnan tudod hogy nincs?

Lehet hogy nem vagy jó az ágyban?

2017. okt. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Azóta sikerult kihuznom belőle, hogy a veszekedéseink neki nem fértek bele es elvette a kedvét a szextől...érdekes nekem nem,mert csak hetköznapi marhaságokon szoktunk civakodni....és az alvászavarai alatt értem hogy folyton 4-5 órát alszik, de azt is rosszul, fel kel minden zörejre.Valamint gerincsérvet diagnosztizáltak nála, ami végett szintén kedvtlen..ezt nyilván ő érzi mennyire fáradt,és fáj neki. Nem is várhatom el,hogy erőből is csináljuk! De....neki is megkéne értenie, hogy én ettől többre vágyom, ha együtt szeretnénk maradni
2017. okt. 25. 22:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!