Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Több éve vagyok együtt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több éve vagyok együtt a parommal. Napokba felvetette hogy igényelné a fenék izhatast, nyalast. Azóta nem tudok ugyanolyan ferfikent tekinteni rá mint előtte. Miért?

Figyelt kérdés
2017. nov. 10. 05:46
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

Hat ez attol fugg,hogy mit igenyel csinalni vagy ha te csinalod neki.

Amennyiben o szeretne benne reszesulni gondolom osszefuggesbe hozod a homoszexualis dolgokkal es emiatt csokkent a szemedben,mint ferfi.

Ami mondjuk nem tudom nekem furcsa,mivel ha a parom evek utan egy ilyet kozolne velem maximum megmondom,hogy bocsi nem fer bele de azert mert kivancsi vagy kiprobalna valami mast nem neznek ra mas szemmel. Lehet prosztatamasszazsra gondolt sok hetero ferfi beleszalad hosszu tavu kapcsolatnal es bejon nekik. De ha evek ota egyutt vagytok szerintem nem kene,hogy tabu legyen ilyenekrol beszelni meg ha ellenzed is es teljesen elutasitod a dolgot sem,foleg ne ereztesd vele,mert utana meg azt veszed eszre,hogy nem oszt meg veled semmit aztan ok okozat alapon jonnek majd szepen a kapcsolati problemak. Szerintem egy egeszseges kapcsolatban ilyen teren nem kene senkinek szarul erezni magat,mert kivancsi vagy vannak vagyai. Probald szerintem megbeszelni vele kicsit reszletesebben,hogy mit is var es ha totalisan ellenzed csak mondd,hogy neked ez nem fer bele.


26/N

2017. nov. 10. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen kicsit melegnek érzem a kívánságát. És ahogy beszélt róla úgy éreztem már volt benne része. Kérdés hogy nő csinalta- e neki?!
2017. nov. 10. 06:50
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Az lesz a legjobb, ha elhagyod....
2017. nov. 10. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%

Nincs ebben semmi rossz

En minden pasimat raveszem es utana igencsak igenylik a dolgot mert extran nyujtja az elvezetett:-)

2017. nov. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem melegség inkább biszex dolog
2017. nov. 10. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ja... Persze felredugott. Az fel se merul hogy te vagy olyan konzervativ, hogy evek kellettek mire fel merte vetni neked.

Lehet eddig is akarta de eleg volt amit csinaltatok, de most szeretne ujjitani. De neked rogton masra kell gondolni. Ahelyett hogy azon gondolkoznal el, hogy nem miattad laposodott-e el a szexualis eletetek.

2017. nov. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#1 vagyok. Szerintem nyugodtan megkerdezheted tole,hogy van-e ilyen jellego tapasztalata es ha igen,hogy tortent. Semmikepp ne iteld el egybol nagyon sok hetero ferfinek vannak hasonlo vagyai. Van egy baratnom,ok 7 eve vannak egyutt es tobbek kozott ilyen jellegu dolgokkal is dobtak mar fel az estet :) szoval lehet csak kivancsisag,egy ido utan ha jo is a szex kell bele egy kis ujdonsag. Biztos neked is vannak kosza gondolataid,oszd meg vele,beszeljetek at az egeszet szerintem :) Nekem peldaul nincsenek gatlasaim a parom elott,mindketten tudjuk a masik legtitkosabb vagyait. Ha szereted akkor ha maga a dolog,amit szeret nem js fer bele de a megertes es a kommunikacio bele kell,hogy ferjen :) Remelem sikerul vele dulore jutni de mindenkepp azt javaslom kerdezd meg nyiltan,ami erdekel aztan lehet,hogy a valasza kicsit helyre razza ezt a ferfiassag elvesztese dolgot :)
2017. nov. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!