Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek ha anyám úgy néz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha anyám úgy néz ki, és úgy is viselkedik mint egy ribi?

Figyelt kérdés
Elegem van abból hogy utána fütyülnek, csorgatják a nyálukat rá a férfiak. Persze anyámnak ez tetszik, de én rohadtul nem díjazom. Nem tud normális nőként, anyaként viselkedni.
2017. nov. 14. 19:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
46%
Értesd meg vele hogy ez nem esik jól neked nem vett jó fényt egy Édesanyára ha így vagyok viselkedik
2017. nov. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
A vagyok véletlenül került oda elnézésed kérem
2017. nov. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
50%
Felőtt nő azt csinál amit akar
2017. nov. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
54%
Oooo mi is a száma ? :)
2017. nov. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
79%

Mi közöd van hozzá, hogy ki fütyül utána ?

Felnőtt már, azt tesz amit akar.


Hogy anyai kötelességeit nem teljesíti az más.

De kétlem, hogy értelme lenne beleszólnod.

2017. nov. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
De annyira gáz. Egy nő ne viselkedjen így, főleg egy érett nő ne akinek már gyereke van. Azt hiszi magáról, hogy 18 éves.
2017. nov. 14. 19:25
 7/21 Ramone ***** válasza:
Kíváncsi vagyok te mit szólnál ha ő is beleugatna az életedbe? Te lennél a legjobban felháborodva rajta...
2017. nov. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Képet..
2017. nov. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Igen, ahogy látom sokan innen már látatlanban is felhúznák a farkukra anyámat. Valószínűleg ő benne is lenne, mert akkor már menő nőnek érezné magát. 2017...
2017. nov. 14. 20:00
 10/21 anonim ***** válasza:
92%

Fogadd el, hogy attól hogy ő egy anya, attól még nő is

És bújj elő a szoknyája mögül, mert még a végén olyat látsz, amit nem szeretnél...

Nyilván felnevelt, mert már tudsz írni, és nincs minden szóban helyesírási hiba. Tehát kezdd el élni a saját életed és ne édesanyádra irigykedj, amiért ő élvezi az életet.

2017. nov. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!