Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 13 éves vagyok van értelme...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éves vagyok van értelme barátnőt keresni, vagy még éljem a gyerek korom egy ideig?

Figyelt kérdés
Ti hogy vagytok ezzel ? Ha keressek barátnőt hol keressek ? Ha éljen a gyerek korom miért ?
2017. ápr. 26. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Meg fiatal vagy semmi ertelme ilyen korban egy baratnonek. Szerintem 15-16evesen kezd el a csajozast.
2017. ápr. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
16 évesen több esélyed lenne és akkor értelme is lenne.
2017. ápr. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
13 évesen sem baj, ha valakinek van barátnője, de keresni nem kell. Ha lesz egy lány, akivel tetszetek egymásnak, akkor oké, de ne keresd, majd jön.
2017. ápr. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha akarsz próbálkozz:)
2017. ápr. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha komoly szándékból szeretnék barátnőt akkor nem korai. :) pl nem menőségből
2017. ápr. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is 13 vagyok és ez a problémám...Valahogy nem érzem, hogy még gyerek vagyok, de felnőttnek sem érzem magam. Szerintem még ne keress barátnőt, ráér.
2017. ápr. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Végülis nem gond, ha próbálkozol, de szerintem ebben a korban még annyira nem veszik komolyan, mint ahogy gyakran a felnőttek se. Nem kell semmit elsietni, szerintem élvezd az életet. Majd akkor keres barátnőt, ha nem menő akarsz lenni és felvágni vele, hanem azért, mert megismered magad annyira, hogy biztos kapcsolatot építhess ki mással. A két hetes történeteknek nincs igazán értelme.
2017. máj. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!