Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért rasszista Magyarországon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért rasszista Magyarországon a nők 80%-a akik Anotalkoznak?

Figyelt kérdés

Csinaltam egy felmerest az AnoTalkrol melyben arra jottem hogy kb 10 lanybol 8 utalja a ciganyokat. A teszt a kovetkezo kepp zajlott:

Ossze dobott Xy-al beszelgetesbe kezdtunk mely mindig jo iranyba haladt tok normalis beszelgetes,vicces,erdekes stb amelyben megismertuk egymast a 2 fellel. Ez utan jon a mas elerhetoseg szoveg melyben egy olyan facebook accountot adok meg amin nincs profil kep. El kuldom egy kepet amin 3 ember van vagy 4 (valtozatossag) amibol legalabb 2 cigany szarmazasu de nem az a otvar hanem a normalis. A kovetkezo reakciok fogadtak mikor kozoltem hogy en ez es ez vagyok (tegyuk hozza 1x sem valodi kepet hanem netrol letoltottet mutattam meg): Azonnali letiltas. Szanalmas beszelgetes hogy mondjam azt hogy a feher vagyok, 1 lanyt nem erdekelte a tobbi pedig csak szimplan nem irt utana vissza.

Ennyire szanalmas szar orszagban kell ellnie az embernek? :D



2017. nov. 29. 22:54
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
92%

Miert nem ertik meg egyesek, hogy az eloitelet nem magatol alakul ki, hanem valami kivaltja? Miert nem ertik meg egyesek, hogy azert mert nem vonzodik valaki egy bizonyos rasszhoz attol nem lesz rasszista? Miert nem ertik meg egyesek, hogy nem kamufacebookkal kell kozvelemenykutatast vegezni? Stbstb


Rengeteg kerdes, oly keves valasz...

2017. nov. 30. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
92%

Miért "rasszista" a lányok 80%-a? Egyik ismerősömet gyerekkorában betámadták a vonaton a dögevők, ami nem éppen a liberalizmus, vagy a kommunizmus felé mozdította el a srácot.

Aztán elég gyakoriak az olyan hírek, mint a Mortimer-ügy, Maugli portyázása, vagy a telefonért viperával hadonászó indoeurópai srác esete, ez a viselkedés nem sokat javít a kisebbségiek renoméján. Érthető, hogy a normálisabb lányok nem akarnak egy Mauglit, vagy Ártatlan Józsikát maguk mellé. Főleg nem "falkában portyázósat" (több pirított magyar pózol egy képen).

2017. nov. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
72%

Mert nem találkoztak még normálissal,

vannak rossz tapasztalataik,

beléjük van nevelve,

megakarnak felelni a társadalmi elvárásoknak.

egyszerűen csak cikinek tartják.


Tény hogy jobb ha mindenki a saját "fajtájával" házasodik, de egyrészt lehet kivételt tenni, másrészt ettől még nem kell a másikat utálni.


Engem sose neveltek rasszistának, iskolás koromban volt hogy az egyébként rosszhírű cigányok védtek meg a magyaroktól. Ez engem csak megerősített abban hogy ők is emberek. (ja és nem kértek cserébe semmit mielőtt valaki erre gondolna). Elismerem hogy vannak nagyon rosszak, és azt is hogy ez arányaiban nem kevés. Sajnos.

Na meg tény hogy mások mint a magyarok, de akkor is nagy különbség van őközöttük is. Én sose a bőrszínt vagy a származást néztem hanem az EMBERT. Magyarban is sok a szemét, ott is meg kell nézni kivell áll össze az ember.

2017. nov. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
82%
Na tisztázzuk kedves kérdező, hogy ez nem rasszizmus, hanem előítélet. Az pedig, hogy az mennyire jogos egy adott kisebbséggel szemben, az más kérdés...
2017. nov. 30. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
85%

Egy társadalmi előítélet mögött általában több évszázados tapasztalat van. Ez egy kollektív elővigyázatossági technika, amit a generációk a túlélés érdekében tovabbadnak. Az előítéletre való képesség nélkül - ha például minden kardfogú tigrisről csak egy személyes találkozó után alakított volna ki véleményt az ősember - akkor az emberiség valószínűleg kihalt volna. Az eloiteletre, az általánosításra való képesség tehát - félreértés ne essék - egy fontos evolúciós vívmány. Tény, hogy az az előítélet a hasznos, amely azért nyitva hagyja az ellenbizonyitas lehetőségét.


Ha az előítélet hosszú időn keresztül nem kap megerősítést a tapasztalati oldalról, akkor el fog tűnni. Ez nyilván nem megy egyik napról a másikra. Ha viszont a tapasztalat rendszeresen megerősíti az előítéletet akkor ne csodálkozzunk, hogy nem tűnik el. Az előítélettel sújtott csoport tagjának ilyenkor az egyetlen lehetősége az, hogy túlteljesít, ellenbizonyit, és ezzel kivétellé válik. Ez az egyen szempontjából talan igazságtalanság, a társadalom szempontjából viszont indokolt óvatosság. Ez van.

2017. nov. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
72%
Na azert alljon meg a menet. Hogy van pofad neked kerdezo, a hazadat, ahol a dilettans anyad kipottyantott a valagabol le szar, szanalmasozni, pusztan azert, mert itt az emberi lelek ugyanugy mukodik mibt mashol. Amerikaban szerinted nincs rasszizmus semennyi sem ? Vagy akarhol mashol? Egesz egyszeruen az ember ugy mukodik, hogy a vilagot kategoriakra osztja, amely segit az uj informaciok ertelmezeseben. Termeszetesen ezek lehetnek helytelenek, ilyenkor a szembesites modszeret kell alkalmazni. Ha ennyire erdekel a dolog jarj pszichologiara vagy pedagogiara. De igy foltenni a kerdest... En nem azt mondom, hogy ez a legjobb hely a vilagon az aktual politika miatt, de azert ez mindennek a hatara. Nem muszaly itt elni, mehetsz mondjuk Liberiaba, ahol a kulonfele hadurak machetaval felfegyverzett emberei elol menekulhetnel. Afrikaban es a kozel keleten meg csak nem is a borszin hanem vallasi kulonbsegek miatt gyujtanak fel elve embereket, meg politikai hovatartozas miatt. Ugyhogy azert szerintem tartozkodjon mindenki a hazajanak a szidalmazasatol. Ha mar ennyire a kutatasok meg a statisztikai kimutatasok hosbajnoka vagy, legalabb ennek is utana jarhattal volna, mielott ilyen megjegyzeseket teszel.
2017. nov. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
57%
Ja es persze ez mindenki masra is ervenyes aki a szulohazajat becsmerli.
2017. nov. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Amúgy meg Magyarorszàg a 2. Vilàghàború idején a 8* akkora népességű németorszàg mellett mennyi vàlasztàsa volt hogy ellenszegül vagy nem amúgy Horty M.o. akkori kormànyfője amit tudott megtett a rasszizmus ellen a rasszizmus amikor rabszolgaként tartottak etnikumokat magyarorszàgon ilyen sose volt tehàt te ezt nem a magyaroknak szàntad
2017. nov. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!