Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Úgy érzem soha többé nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem soha többé nem akarok szexelni annyira felhúzott a legutóbbi rossz szexelmenyem. Mas is van/volt mar így? Mi segített?

Figyelt kérdés
A történetben inkabb a figyelmetlenség, bunkóság, önző viselkedés idegesített fel. Azóta ez jar a fejemben es mar elegem van abból, hogy csak ilyen tapasztalataim vannak, már kedvem sincs többet próbálkozni ezzel. Nem is a szexuális kielégülés hiányzik, hanem egy normális kapcsolat, ahol a szex is önzetlen.
2018. jan. 10. 01:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
56%
Nem jársz jobban a lezbikel a jó pasik ritkábbak mint a rosszak ez elég nyilván való neked kicsit kegyetlenebbnek kellene lenned és tartani magadat egy bizonyos "szinthez". Lehet nem voltál annyira szerencsés eddig azért sem jött össze talán túl könnyen adod oda magad ezért nem vagy meg becsülve. Egy jó pasi milliószor többet tud adni mint egy lezbi mert nekik nincs farkuk és nem férfiből vannak és én farokról beszélek nem farkinacáról szóval vess magadra hogy össze jössz minden féle nyúlvérű pasival akik szar géneket örököltek most is számítt a vérvonal nem csak a középkorban vagy azelött. Adsz és kapsz aki nem ad nem adsz neki és viszlát majd megtanulja ha nem úgy marad és kit érdekel.
2018. jan. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

#11

Nem jövök ossze mindenkivel es nem szexelek senkivel sem egybol. Azt hittem a romantikusabb gondolkodasombol ez ki is derült, de nem gondoltam, hogy segítség helyett ilyen megvetest fogok kapni tok feleslegesen. Csak komoly es szerelmi kapcslatban szexelek es megis ezt tapasztalom. Értelmiségi, helyes, a hétköznapokban velem es az emberekkel is jószívű ferfival vagyok most is, eppen emiatt lep ez es nem ertem a dolgot. Nem 1-2 hónap utan szoktam lefeküdni es nem valtogatom a pasikat, sot mas teruleten meg megbecsulest kapok, tehát csak ezt erzem problémának, de ikabb ne is irj, ha csak megveto kommenteket tudsz irni, mikozben mas meg segitseget kerne.

2018. jan. 10. 10:44
 13/14 anonim ***** válasza:
De mit csinalt a pasi?
2018. jan. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
56%
Szerinted mit csinált? Nyilván nem tudta szegényt kielégíteni mert egy önző fhasz volt mint a legtöbb pasi. (A kivétel nyilván nem fog ezen megsértődni...)
2018. jan. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!