Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Jól látom, hogy nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Jól látom, hogy nektek a nagy szájú, szókimondó lányok tetszenek? És a csendes, visszafogott lányok kevésbé?

Figyelt kérdés

2018. jan. 16. 23:07
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó voltam.

Budapest

20F

:)

2018. jan. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Én csendes és nagyszájú, szókimondó lány vagyok. Ez kinek tetszik?
2018. jan. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Jol látod.
2018. jan. 17. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Nekem pont a csendesebb lányok jönnek be. (Nem összekeverendő az életképtelennel, aki minden megoldást másoktól vár, egyedül fél bármit is elintézni. Sajnos találkoztam már ilyennel is.)
2018. jan. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Nem, nekem abszolút nem jönnek be a nagy szájú nők.
2018. jan. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
A csendes visszafogott lányok jönnek be :)
2018. jan. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
nekem az okos, ügyes, talpraesett nők tetszenek.
2018. jan. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Szerintem feleslegesek a további válaszok. Általában nem szeretjük a nagyszájú lányokat. Nem is tudom ez honnan jött. A férfiak a rendes és kedves lányokat szeretik, nem úgy mint a nők a rossz fiúkat
2018. jan. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ezt azért kérdeztem meg, mert valahogy a baráti körömből a fiúk mind ilyen lányokat szednek fel és aztán ezek sokszor nem tartanak sokáig. És nem értem hogy miért nem lenne jó nekik egy visszafogottabb lány.

Például most egy jó barátom egy igazi bombázót talált magának. Nagyon szép tényleg, óriási mellekkel meg popsival:D de borzalmasan nagy a szája kocsmában dolgozik és egyszerűen én bármennyire próbáltam nem tudtam vele beszélgetni, pedig próbáltam jóba lenni vele, kérdezősködtem róla, de vissza nem kérdezett.

Azóta kiderült hogy van egy 3 éves kapcsolata és hogy csak nimfó mániás .úgyhogy egyszerre ket barátja volt az én haverom és a 3 éves.

És ezek után sem tanult a haverom ebből és most is olyan lanyok utan megy akik bár külsőre tökéletesek, közvetlenek nagyszájúak és én nem tudnék megbízni bennük.

És azokra akik visszafogottak azokra rá se nézne hiába mutatom neki:D

Van egy másik volt osztálytársam. Na vele pedig úgy beszél a barátnője mint egy kutyával. Csúnyán és mindenért lecseszi. Mikor ezt meghallottam hát nem akartam hallani a fülemnek. Utasítgatja, megmondja a tutit.

Szerintem ennek nem így kéne lennie.:D

2018. jan. 17. 12:14
 20/23 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. jan. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!