Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gumival mivel másabb érzés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gumival mivel másabb érzés egy fiúnak mint nélküle? Van egyáltalán különbség? Vagy gumival nem is élvezhető?

Figyelt kérdés

2018. jan. 17. 06:56
1 2 3
 11/21 kovpet ***** válasza:
55%
Gumiban más, rosszabb. De 25 évig gyt-t fizetni vagy évekig kezelésre járni még rosszabb.
2018. jan. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
25%
Kedves 10#-es... köszönöm a törődést, már utánajártunk az injekciós megoldásnak. Egyelőre nem aktuális ( más okból), de elhatároztam, hogy megpróbálom.. de amúgy egy csomó vizsgálat szükséges hozzá, nem kiforrott megoldás még.
2018. jan. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
97%
Van különbseg, de én férfiként annyira nem érzem tragikusnak mint ahogy egyesek beállítják...
2018. jan. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
41%

más


mint amikor pucéron vagy fürdőruhába mész bele a tengerbe.

sokkal jobb érzés pucéron fürdeni a tengerben, sokkal érzékenyebb, felszabadultabb, de attól még gatyában is nagyon élvezhető.

2018. jan. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
97%
Lehet,hogy gumiban rosszabb. Nem annyira intenzívebb érzés. De! Én 7 évig szedtem a bogyókat. Leálltam a gyógyszerekkel kiderült,hogy meddő vagyok. Már 2 éve próbálkozom, szerettem volna gyereket a párommal,de nem jön össze. Az orvos mielőtt még elkezdtem szedni a tabikat már akkor mondta,hogy nagy hormonális változással jár ez, fontoljam meg kit választuk parnerül. Nem hiszi el,hogy nem lehet felhúzni egy nyavalyás óvszert. Hanem a nőknek kell gyógyszerezni magukat. És az orvosom férfi :D Persze van más védekezési mód. Kinek? A nőnek? Pedig még mindig a legegyszerűbb megoldás,hogy azt a ki__ott óvszert felhúzd. Csak kifogás,hogy nem lehet benne semmit érezni. Dehogynem! Vagy tudod mit? Akkor inkább ne szexelj! Én elrontottam az egész életemet. Amikor leálltam a tabikkal 5 hónapig nem volt menstruációm aztán meg volt,hogy 10 nap után is ömlöttem ott lent. Rendszertelen lett. Meddő lettem. Köszönöm szépen, ez aztán egy szép kis élet. És én 3 fajta tabit is szedtem. Hosszú kivizsgálások sora stb. Próbáltam már védekezési módot, de azok mellett egyszer teherbe estem akkor nem akartam még gyermeket. Kértem,hogy használjuk az óvszert! Mert az mellett még sosem volt semmi gond. De nem! És én ebből nem akartam ügyet csinálni. De nem számoltam a következményekkel. Férfiként könnyű nyavalyogni,úgy csinálni mintha egyedül a nő felelőssége lenne a védekezés neked férfinak meg annyira fontos a kényelem,hogy letojod,hogy a nő inkább tömi magát minden "jóval" vagy spirált raknak be neki (ami szintén neccesebb mint egy k__va óvszer) stb. A barátnőm idősebb nálam. A férjével 5 éve próbálkoznak,de nem jön össze a gyerek. Meddő lett. És más ismerösőm is panaszkodik,hogy ezek a fogamzásgátlók addíg jók amíg szeded. De aztán? Pff.
2018. jan. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem minimális a különbség. Én még orál közben sem ellenzem. Még izgat is pl ha a partnerem huzza fel momdjuk a szályával..
2018. jan. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
86%

Olyan mint késsel-villával enni


Az elején talán nehezen megy, van akinek felnőttként is nehezére esik, de alapvetően ha megszoktad, majd ez tűnik természetesnek


Az extravekony gumikkal nincs lényegi különbség

2018. jan. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
39%

Sokkal másabb. Alig várom, hogy megtaláljam azt a nőt, aki miatt megéri vaszektómiát csináltatni.


Gyereket úgysem akarok, illetve ha mégis, akkor jó orvos keze alatt visszaállítható a folyamat.

2018. jan. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
78%

Elhanyagolható a különbség, akinek gondja van vele, annak a fejében van gond (15 évig védekeztem vele, 10-et meg nélküle).

Egy tized milliméter alatt van a vastagságuk bőven; a kesztyűs, zoknis, stb. hasonlatok baromságok. Ha az ember igazán élvezi a szexet és a partnerére figyel közben, akkor észre sem veszi, hogy rajta van.

2018. jan. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
61%

Gumival kevésbé érezni a dolgokat.


Jézusom... Néhányan egyáltalán elolvasták a kérdést? A kutya nem kérdezte, hogy milyen veszélyes gumi nélkül. A kérdés az volt, hogy milyen érzés nélküle. A teljesen normális válaszok miért lettek lepontozva és az irreleváns válaszok fel? Eszem megáll...

2018. jan. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!