Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak szerintem megalázó ez?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem megalázó ez?

Figyelt kérdés

A barátom kitalálta, hogy milyen jó lenne ha egyszer felvennék ilyen takarítónőruhát és úgy szexelnénk mintha a takarítónője lennék és szeretné ha ilyenkor a fenekem is odaadnám neki.

Nincs bajom a szerepjátékokkal, és az anális szex sem gond viszont így belegondolva együtt megalázónak hat a dolog, és nem szeretném azt érezni, hogy azért csinálja ezt velem, hogy megalázzon. Vagy nem is tudom..

Általában mindenben benne van ő is, ha én kitalálok valamit, és én is amikor ő kér tőlem ezt-azt, de ez most valahogy nem igazán tetszik.

Más hogyan vélekedik erről?



2018. jan. 31. 11:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%
Semmi megalázó nincs benne , játék
2018. jan. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
50%
Nem érzem megalázónak. Csak szeretne játszani.
2018. jan. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért csinálja, hogy téged megalázó helyzetbe hozzon, csak egy kis játék. Viszont ha te ezt így erzed és neked ez nem fér bele, azzal sincs semmi baj. Tiszteletbe kell tartani.

Beszéljétek meg.

2018. jan. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
60%

Annak idején még cifrábban is alázták a takarító nőket meg a cselédeket,szobalányokat szóval nyugi.


Most maga az öltözék miatt érzed megalázónak?

Ha diáknak vagy nővérnek kéne nem lenne az

Szerintem az a bajod

Hogy a takarító szobalány stb nem épp egy domináns szerep.

24 N

2018. jan. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Másfelől közelítsd meg a dolgot...te is találj ki valami dolgot amire vágysz és valósítsátok meg!

Egyből másként fogod megélni hogy te is kaptál és te is adtál...az önzetlenség a filmeken mutat jól!

Fontos mind két fél kielégítése és kielégülése!

2018. jan. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Én sem gondolom így elsőre megalázónak, bár nehéz beleképzelni magam, mert nem igazán érzem kényelmesen magamat a szerepjátékokban és nálam az anális szex is kizárt.

Viszont! Ha ilyen érzéseid vannak, az teljesen normális, szerintem ha ennyire nyitottak vagytok a szexben sok mindenre, akkor bizonyára a kommunikációval sincs gond :) Nyugodtan beszélj erről a barátoddal, lehet, hogy közösen rá tudtok jönni, mi az a pont ebben az egészben, amit te megalázónak érzel, lehet, hogy egy kis beszélgetés után máshogy fogod gondolni. Vagy az is lehet, hogy elkezditek, megpróbáljátok, adsz egy esélyt a dolognak, és ha közben nem érzed magad komfortosan, akkor azt a barátod is elfogadja és inkább hagyjátok a dolgot.

2018. jan. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
51%
Nők...
2018. jan. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
44%

Nincs ezzel semmi gond szerintem sem. Mi is játszottunk már többször olyat, hogy a titkárnője vagy a takarítónője voltam. Pedig diplomásak vagyunk mindketten, dolgozunk is, jó állásunk van szerencsére. Most nem azért mondom persze, mert felvágni akarnék magammal nagyon, csak hogy érzékeltessem, ez pusztán egy játék ilyenkor a négy fal között. ;)


Egyébként a takarítónős szerepjáték azért külön jó, mert közben óhatatlanul takarítasz is valamennyit. Már ha nemcsak egy menet erejéig öltözöl be, ő meg leteper rögtön, hanem rászenteltek egy napot a hétvégén mondjuk. Szóval kitakarítod a lakást, és még a párodat is fel tudod húzni vele többször, ha téged figyel folyamatosan. :)

2018. jan. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tetszik ne csinald.
2018. jan. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem megalázó. Ez ( is) játék. De nyilván neked kell eldönteni, hogy megteszed- e.
2018. jan. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!