Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak szerintem megalázó ez?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem megalázó ez?

Figyelt kérdés

A barátom kitalálta, hogy milyen jó lenne ha egyszer felvennék ilyen takarítónőruhát és úgy szexelnénk mintha a takarítónője lennék és szeretné ha ilyenkor a fenekem is odaadnám neki.

Nincs bajom a szerepjátékokkal, és az anális szex sem gond viszont így belegondolva együtt megalázónak hat a dolog, és nem szeretném azt érezni, hogy azért csinálja ezt velem, hogy megalázzon. Vagy nem is tudom..

Általában mindenben benne van ő is, ha én kitalálok valamit, és én is amikor ő kér tőlem ezt-azt, de ez most valahogy nem igazán tetszik.

Más hogyan vélekedik erről?



2018. jan. 31. 11:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nyugi, én is annak tartom.

Ne én legyek a szexuális játékeszköze, ez meg kissé annak hangzik. Kb. mindegyik momentuma arról szól ennek, hogy hogyan szolgáld ki őt, az anál része is, amennyiben nem vagy ilyen análfanatikus, ezt pedig annyira nem hinném.

Mi a párommal azt gondoljuk, hogy a szexben az öröm adás a lényeg, tehát te azon gondolkodsz, hogy ő minek örülne és ezt te adod (a saját határaidon belül - mivel azt adod, amit meg is tudsz adni, ő pedig azon fáradozik, hogy te minek örülnél, megfelelő kommunikáció mellett). Ha tőlem a párom ilyeneket kérne megkérdezném, hogy miért ilyen egocentrikus.

2018. jan. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Cseles a pasid, így akar bevezetni a házimunkába. Le a kalappal!
2018. jan. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem megalázó, de ha annak érzed ne tedd meg.
2018. jan. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Aztán nehogy kèsőbb ácsnak kelljen beöltöznöd. Piszok rossz a tetőn dolgozni.
2018. jan. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 orton ***** válasza:
100%
Ez csak annyit jelent hogy lenézed a takarítónőket.
2018. febr. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!