Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tudom, hogy ez a sokadik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy ez a sokadik ilyen kérdés, de én mégis megszeretném ezt kérdezni!? Többi lent

Figyelt kérdés

Tisztában voltam mindig is azzal, hogy valami gond lehet a péniszemmel. Nem rég lemértem, és láttam, hogy mindössze 9 cm hosszú, az átmérője pedig 2 cm. Tudom, hogy van nyelvem, meg 10 darab ujjam, amivel kilehet elégíteni egy lányt, de akkor is, hogy néz már az ki, hogy nekem van egy olyan, mint amilyen egy kisfiúnak van? Mit akarhatok én egy ilyen kis minivel? Hiába mondják, hogy orálisan is elég, de az igazi varázsa az aktusnak van meg. És így tudom, hogy az alapelvárásnál is megbuktam.... Ezzel nem lehet örömet okozni... Többször is megmértem, vagy 9, vagy ahhoz közeli méret jött ki. Azt felejtsétek el, hogy elküldöm fotóba, ezt más nem láthatja.

18/f


2018. febr. 15. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
ne befolyásoljon ettől még lehetsz sikeres a nőknél akármennyire, semmi baj nincs ezzel
2018. febr. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem még simán lehet sikered vele, csak kicsit változtatni kell a külsődön:

[link]

2018. febr. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%
Sajnos neked ez jutott. Meg kell barátkozni vele. Keres egy olyan csajt akinek ez megfelel. Vagy legyél Cuckold az is jobb mint a semmi
2018. febr. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer láttam egy ilyesmit, mondjuk az lehet, h kisebb volt 1 cmvel, de nem lett volna gond, ha az illetö nyal, de ö azt nem hajlandó. Úgyhogy kirugtam az ürgét, mert valóban nem éreztem semmit abbol, mikor betette.

Szerintem a hozzáállás nagyon fontos. Hogy minden mász megtegyél a nöért, a nönek. Ha szereted, mutasd ki, kinyeztesd, szex elött sokáig ne érjetek egymáshoz, hogy nagyon akarjon, vágyjon rád és akár beléd is szeressen. Legalább egy honapig várj a nemiséggel, max csok és tapi fent. Ha már ezzel eléred, hogy megszeret, majd aktus alatt mindemféle modon szeretgeted, nem hiszem, hogy kidobna.

2018. febr. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mármint erekció közben 9 cm?

Amúgy ez személyfüggő, de azt hiszem, hogy engem ez nem zavarna. Mármint értem, hogy neked emiatt kisebbségi érzésed van, de engem nem lehet szimpla vaginális behatolással kielégíteni, mert a hüvelyem egyszerűen nem olyan érzékeny, legalábbis az eddig tapasztalataimból leszűrve nem tudom elképzelni, hogy bárkinek legyen olyan technikája, amivel csiklóizgatás nélkül el tudjon vinni az orgazmusig, amihez viszont tényleg elég az orális szex. És ha azt nagyon jól tudod csinálni, akkor nem lesz hiány a szexben, ebben biztos lehetsz. Akkor meg pláne nem, hogyha szeretitek is egymást.

2018. febr. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
32%

Attól hogy a nők szeretik a nyalást, azért utánna mindíg akarják hogy keményen megdugjam őket...

A nyalás csak előjáték.

2018. febr. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!