Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretkezés közben ti éreztek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretkezés közben ti éreztek szex illatot?

Figyelt kérdés

Nyilván mindketten tiszták,ápoltak vagytok,de szeretkezés közben lehet érezni valami nemi illatot, miközben közösültök?



Köszi

L


2018. febr. 20. 11:37
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
Húúú de még hogy... Mi jó is az... :D
2018. febr. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:

Nincs mitol. Egy férfi épp arra vágyik, hogy kitárulkozz neki, épp attol indul be, amit rejtegetnia akarnál elole. A punci illat a férfi számára olyan mint a gorog mitologiában az ambrozia. Istenek eledele. Hidd oda lesznek tole.


Amugy a sex hossza nem feltétlen folyásolja be a szagokat. Attol fugg mennyire izzadosan csinálátok. 10 perc vad sex alatt meglehet jobban izzadni, mint 1,5 ora lassu sex alatt. Benedvesedhetsz ugy, hogy szinte folyni fog beloled, és 5 perc alatt átjárja a szobát, de az is lehet, hogy "csak" normálisan leszel felizgulva, és 1 ora szex után is alig lehet majd érezni. Ez mind mind változo A sex az hangulat és vágy kérdése. MIndig más, neha jobb, néha kevésbbé, néha erolteljesebb.

2018. febr. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
Hát én pl pont azt imádom ha megérzem a punciszagot. Emiatt ne félj, nem taszít, hanem izgat minket. :)
2018. febr. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 A kérdező kommentje:
azért így olvasván a kommenteket, egy picit azért oldódok a témát illetően...segít elfogadni,hogy van a testrészeimnek illata
2018. febr. 20. 13:57
 25/48 anonim ***** válasza:
Izgat a punciszag.F.
2018. febr. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:

Ha alaposan meg vagy mosva, akkor a párod imádni fogja a természetes illatodat, nyugi. Én meg a saját punci illatomat is szeretem, mert automatiksan a szex jut az eszembe róla.

A kettőtök illata együtt meg maga lesz a gyönyör.

A ferfinek is van illata, az is nagyon jó. A sperma illata elég furcsa, de ha normálisan táplálkozik, sok folyadékot fogyaszt, nem (!) dohányzik, akkor nem vészes, az íze azonban édeskés, egyáltalán nem rossz.

2018. febr. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 A kérdező kommentje:

nagyon köszi a hozzászólást:)

amúgy a punci illatomat én is nagyon szeretem:))

és persze alaposan tusolok minden nap.

2018. febr. 20. 14:19
 28/48 anonim ***** válasza:
lehet az én orrom rossz, de én semmiféle különös szagot, "szexszagot" nem szoktam érezni :D
2018. febr. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 A kérdező kommentje:
akkor lehet,hogy a bőrödnek sincs illata.szerintem te nem érzed,de más megérzi.
2018. febr. 20. 14:27
 30/48 anonim ***** válasza:
Nha itt a lényeg, ha a saját illatodat szereted, akkor azt a párod 100x jobban fogja szeretni. Ha jo partnert találsz, akivel erzelmileg is jól kijöttök, akkor fergeteges szexulis élményekben lesz részed! 😉
2018. febr. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!