Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretkezés közben ti éreztek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretkezés közben ti éreztek szex illatot?

Figyelt kérdés

Nyilván mindketten tiszták,ápoltak vagytok,de szeretkezés közben lehet érezni valami nemi illatot, miközben közösültök?



Köszi

L


2018. febr. 20. 11:37
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
4%
Ha tüzel a kicsike azt nagyon érzem például :) Ha folyik a szaft , mondom túl jó az orrom ez egy különös képesség nem kamu már írtam többször is ezt. Ez nem tanulható, vagy van ilyen képességed vagy nincs. Baromi ritka. Annyiból jó, ha pl. ketten vagyunk és megérzem, hogy a csaj mellettem épp fantáziálgat , akkor rátudok kérdezni, hogy kiről vagy ilyenek érted volt már így több kalandom is, mert megéreztem :)
2018. febr. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
#41: szar a csajozós dumád. Veled ellentétben én tényleg kiszagolom, ha egy nő be van gerjedve és fantáziál.
2018. febr. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
94%

A 41-es válaszoló szövege asszám mára minden vágyat kiölt belölem, ahogy fogalmaz, pedig egészséges libidóval rendelkező nő vagyok....

Kiszagolni azt, ha egy nő fel van izgulva.... 😄 Nos, ha egészséges lelkülető NŐvel van dolgod, akkor nem kell szaglásznod, mert határozottan tudatni fogja feled, hogy szexelni akar...

2018. febr. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
42-es lehet te itt csajozol én viszont nem (9 privit kaptam egyre se válaszoltam most).
2018. febr. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
100%
Akkor biztos én vagyok az egyetlen, de én biztos nem fogok neked írni, mert lohasztó a stílusod....
2018. febr. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 A kérdező kommentje:
számomra továbbra is elképzelhetetlen,hogy punci illatot lehessen kiszimatolni bármilyen zárt térségben is.Ott azért már gondok lehetnek
2018. febr. 20. 16:54
 47/48 anonim ***** válasza:
Zárt térben, ha esetleg be van nedvesedve, akkor igen. Én nem szoktam ilyet megérezni, de el tudom képzelni, hogy valaki igen. Egyszer volt, hogy a barátnőmét éreztem, de ugyan akkor olyan is volt, hogy én a széken ültem, ő feküdt az ágyban és beszélgettünk. Mindenféle téma ment és egyszer csak odarántott magához és a kezemet letolta a lába közé és csak úgy tocsogott. Na akkor például nem éreztem semmit és meglepett a dolog, mert nem olyan téma ment előtte. Persze most így utólag belegondolva, szerintem oda se bagózott arra amit mondtam és mutattam, csak engem nézett. Mondjuk ez általában igaz volt rá
2018. febr. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:

Szűz vagy, azért nem tudod még. A 17-essel értek egyet, szex közben is érzek illatokat, de különösen akkor mikor kimegyek a szobából pl kezet mosni vagy bármit, s visszamegyek. Tipikus szex szag van. Puncinedv, sperma, izzadtság, esetleg parfüm keveréke. Engem csak akkor kezd zavarni, ha már nem vagyok felizgult állapotban, gyors szellőztetés megoldja. :)

N

2018. febr. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!