Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretkezés közben ti éreztek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretkezés közben ti éreztek szex illatot?

Figyelt kérdés

Nyilván mindketten tiszták,ápoltak vagytok,de szeretkezés közben lehet érezni valami nemi illatot, miközben közösültök?



Köszi

L


2018. febr. 20. 11:37
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
Nem tudom, lehet csak mert mindenki hozzászokott már a saját szagához, de számomra 100x erősebb a punci szag, ha be van nedvesedve mint az én szagom. Szerintem nem annyira kellemes illat, de ettől függetlenül szerintem mindenkit beindít. Úgy értem a tulajdonságai alapján nem tartozna a kellemes illatok közé, de még is jól esik. Most is, hogy beszélek róla érzem azt a szagot és már be is gerjedtem...
2018. febr. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 A kérdező kommentje:
na tessék :D
2018. febr. 20. 14:35
 33/48 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és a feromonok szagát senki sem érzi, mert nem ott dolgozódnak fel, ahol a szagokat dolgozza fel az agy
2018. febr. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 A kérdező kommentje:
akkor hol ?
2018. febr. 20. 14:36
 35/48 anonim ***** válasza:
Aromatikus vaginaillatot érzek, keveredve a puncinedv és ondó illatával orgazmuskor. :D Kellemes izzadtság illatot is érzek, imádok minden féle intim illatot. :)
2018. febr. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
Múltkor is írtam már egy poszt alá, hogy én megérzem a pöcökszagot bárhol, ahol közelebb vagyok a csajhoz. Buszon, zárt épületekben , sorban állás közben bárhol. Túl jó a szimatom erről nem tehetek, szóval igen én konkrétan érzem a szex szagot :)
2018. febr. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
100%
Hogy hol? jelenleg csak az androsztenont és az androsztediont sikerült szintetizálni az embereknél. Most ha tisztán ezeket szagolnád, akkor semmilyen illatot nem éreznél. Csak az agy társítja ezeket a rendes szagként érzékelt dolgokhoz. Nyilván, mivel az androsztediont a férfiak izzadják és mértéke függ a tesztoszteronétól, mert annak egy mellékterméke. Az androsztenont meg mind termeljük, de amúgy nálunk férfiaknál több távozik a nemi szervünkön. Az androsztenon hatása mind a két nemre megnyugtató hatással van és alapvetően nem kifejezetten vágykeltő. Az androsztedion az, de arra a nők csak a ciklusuk termékeny időszakában fogékonyak. Ilyenkor szoktak félrelépni a magasabb tesztoszteronszintű férfiakkal:D Kísérletekkel is igazolták, hogy csak ebben az időszakban választják azt, akinek magasabb a tesztoszteron szintje, függetlenül attól, hogy miként is néz ki az illető.
2018. febr. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 A kérdező kommentje:

36-os: de hogy a fenébe???tényleg lehet puni szagot már onnan is érezni??ez most komoly??

mi van a te orrodban? :D

2018. febr. 20. 15:45
 39/48 A kérdező kommentje:
"pöcökszag" :D édes istenem
2018. febr. 20. 15:50
 40/48 anonim ***** válasza:
Mutasd a pöcködet, megmondom hogy kúrelsz. 😀😀😀
2018. febr. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!