Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, legyetek velem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, legyetek velem őszinték, elhagynátok?

Figyelt kérdés

A kérdésem a cicimre irányul.Viszonylag kerek a formájuk,a mellbimbóm is szép,de lógósak a melleim. Mondjuk nagyok is,C kosaras vagyok.

A mellbimbóm nem néz fele,valamilyen szinten még előre néz,de a mellem akkor is lógós.


Szép arcom és testem van,vékony a derekam,a fenekem az egyik legjobb rajtam,teljesen arányos vagyok,belsőre meg abszolút normális,bár inkább a mélyebb beszélgetéseket szeretem,amikor beszélünk is valamiről.

Szexben nagyon szeretnék kísérletező lenni, sok fantáziám van,amiket igazából simán megélhetnék,de meggátolnak a melleim.Feszélyezve érzem magam miattuk.



Elhagynátok azt a lányt/nőt,akivel ismerkedtek,ha a gyakorlatban nem tetszene a melle lógóssága?



Köszi


2018. márc. 6. 00:31
1 2 3 4 5 6
 11/53 A kérdező kommentje:

4-es:

én aztán biztos nem hagynám el.Ha szeretem,akkor meg pláne nem,sőt talán tetszene is,hogy ő sem "tökéletes".

De én nő vagyok,férfiak kritikusabbak.


Melyik pózban látszana?

Hát pl ha térdelek előtte,vagy leülök elé,miközben az ágy szélén ül és a számmal kényeztetem a farkát,stb.Sok van,sajnos :(


Vagy lovagló pózban is látszik.


Vagy,amikor szeretnék masztizni neki/előtte,akkor is láthatja a lógósabb melleimet:(

2018. márc. 6. 00:57
 12/53 anonim ***** válasza:
100%
8-as vagyok. Szerintem, te nagyon beálltál erre. Ha még egy pasi sem kifogásolta, akkor miért parázol ennyire? Egyébként melltartóban is lehet szexelni, ha ez ennyire zavar, de szerintem csak téged... :)
2018. márc. 6. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
100%
Azt a pasit aki ezért elhagy, azt ne sajnáld! F.
2018. márc. 6. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 opened paradise ***** válasza:
100%

Azok alapján amit írsz,valószínűleg még nem a dolgok elején jársz és sem pozitív,sem negatív reakciót nem kaptál a melleidre.

Szerintem nem kéne aggódnod. Valószínűleg a leírtakkal törődnének,nem azzal,hogy picit lóg (szerinted (többnyire mindenki magán látja a dolgokat rosszabbnak)) a melled:D

2018. márc. 6. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 A kérdező kommentje:

[link]


[link]



hát elég nehéz találni neten,de valahogy a kettő között van az enyém.Az én melleim úgymond "tömöttek",tehát nem úgy lógnak,hogy üresek úgymond,hanem egyszerűen csak lógnak az első képhez hasonlóan. De annál azért teltebb a cicim,csak kb úgy lóg.



Meg persze teljesen más a testem ,alakom,szóval nem én vagyok a képeken.



Igen,igaza volt valakinek,nem volt még kapcsolatom

2018. márc. 6. 01:18
 16/53 opened paradise ***** válasza:
100%

Sejtettem:D

Nyugi,az első előtt mindenki fél valamitől. De a hibákkal együtt fogadjuk el a másikat.

És ez nem lesz hiba szerintem:D

2018. márc. 6. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
95%

Hát! Bocsi, nem akarlak sértegetni, de szerintem nem a cicijeiddel van a baj, hanem a homlokod mögött!


Ha a mellékelt képekhez hasonlóak a tieid is, akkor semmi okod az elkeseredésre! Sok puszi rájuk! f.

2018. márc. 6. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 A kérdező kommentje:
pedig nem vagyok tini
2018. márc. 6. 01:31
 19/53 A kérdező kommentje:
igen, kb olyan,mint az első kép,csak teltebbek,tömöttebbek,feszesebbek,de maga a lógás mértéke az kb ilyen.
2018. márc. 6. 01:33
 20/53 anonim ***** válasza:
100%

Az első képen szereplő csaj - számomra legalábbis - egy bombanő. (Nincs okod aggodalomra!)


39F

2018. márc. 6. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!