Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, legyetek velem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, legyetek velem őszinték, elhagynátok?

Figyelt kérdés

A kérdésem a cicimre irányul.Viszonylag kerek a formájuk,a mellbimbóm is szép,de lógósak a melleim. Mondjuk nagyok is,C kosaras vagyok.

A mellbimbóm nem néz fele,valamilyen szinten még előre néz,de a mellem akkor is lógós.


Szép arcom és testem van,vékony a derekam,a fenekem az egyik legjobb rajtam,teljesen arányos vagyok,belsőre meg abszolút normális,bár inkább a mélyebb beszélgetéseket szeretem,amikor beszélünk is valamiről.

Szexben nagyon szeretnék kísérletező lenni, sok fantáziám van,amiket igazából simán megélhetnék,de meggátolnak a melleim.Feszélyezve érzem magam miattuk.



Elhagynátok azt a lányt/nőt,akivel ismerkedtek,ha a gyakorlatban nem tetszene a melle lógóssága?



Köszi


2018. márc. 6. 00:31
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
A tiéd mutasd ne hasonlót mert két egyforma nő nem létezik. Én szívesen megismernélek!
2018. márc. 6. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
24 évesen 10 év versenysport után szuper fizikai formában tényleg ennyi kis lógás sem tetszett volna (külsőre is felső 10%-ba simán belefértem). Most 40 éves szemmel meg már sok kivetnivalót nem látok bennük. Ha nem a legsportosabb srácokkal akarsz csak ismerkedni, akkor nem lehet probléma. Kevésbé jó fizikumú srácoknak (akik mellette lehetnek okosak, később munkában is sikeresek) meg akár álomnő is lehetsz.
2018. márc. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
100%

Ha valami akkor a melled miatt hagynálak el utoljára. Amúgy is durván fenék párti vagyok! :D

29/F

2018. márc. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
100%
Ez miatt nem hagynálak el. Úgyis a kutya póz a kedvencem. Meg rendesnek tűnsz ahogyan írsz
2018. márc. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
Nem hinném...de bocs, ahhoz látni kellene. Küldj képet, megmondom.
2018. márc. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 mikeXxX ***** válasza:
Az eszed miatt nem foglalkoznék veled bocsi de ez az igazság a nők 50%-a ezen a dolgon szenved mikor a férfiak max 10%-át érdekli ez csak komolyan aki emiatt nem akar kezdeni veled azzal szerintem te se foglalkozz ! 38f
2018. márc. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
60%

"Ha nem a legsportosabb srácokkal akarsz csak ismerkedni, akkor nem lehet probléma. Kevésbé jó fizikumú srácoknak (akik mellette lehetnek okosak, később munkában is sikeresek) meg akár álomnő is lehetsz."

Te se álltál kétszer sorba...

Már ne haragudj, de mégis milyen alapon méred meg így az embereket? Kiráz a hideg, ahogy olvasom az írásodat.

2018. márc. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
37-es, mi az, ami nem tetszik neked a hozzászólásomban? :)
2018. márc. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
Az, hogy olyan sztereotípiákkal élsz, hogy a jelenleg tudat alatt felállított társadalmi kinézeti standardokhoz tökéletesen illő nők és férfiak valók egymáshoz, az abból itt-ott kilógók pedig szintén csak egymással kezdenének, mert az előbbiek a rangsorban felettük állnak - és mindezt csak a kinézet alapján.
2018. márc. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
Nem beszélve arról, hogy a kérdezőt a lógó mellei alapján automatikusan egy alsóbb kategóriába soroltad be, annak ellenére, hogy erről jó eséllyel nem is tehet. Viszont ahogy a kommentjeiből leszűrtem, önmagával szemben igényes, amit megtehet a testéért, azt meg is teszi - és már ne haragudj, de szerintem ez ezerszer többet számít, mint hogy mennyire lógnak a mellei.
2018. márc. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!