Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anyam eltiltott a pasimtol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyam eltiltott a pasimtol mert terhes lettem tole. Mit tehetnek hogy ne legyen merges ra?

Figyelt kérdés
2018. márc. 17. 16:39
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
92%

Nem ott kell akkor óvszert venni. Van számos üzlet, drogéria, ahol sokkal olcsóbb. Én pl. Rossmannba, Dm-be, Tescoba szoktam venni Masculant. Sosem szakadt még ki egy sem és 1.000 Ft 10 db.

És szerinted a barátod a zsebpénzéből ki tudná fizetni az abortuszt, vagy fel tudna nevelni egy gyereket? Na, akkor melyik az olcsóbb. A zsebpénzét költse óvszerre, ha annyira szexelni akar, ne más hülyeségekre.

De szerintem ezek után, ha majd egyszer anyukád egyáltalán pasi közelébe enged, nem hiszem, hogy ellenezné, hogy kifizesse akár az óvszer árát. Vagy nyugodtan elmehetsz akár te, akár a kedves pasid diákmunkázni és máris megvan az óvszer ára. Adjak még ötleteket?

2018. márc. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

Nyilvan minden faluba van tesco meg rossman. Itt csak coop meg real van, semmi mas. Amugy anyam tudja hogy hibas mert 1 eve mondtam neki h kene fogamzasgatlo (tudta h szexelunk) es azt mondta h kicsi vagyok en ahhoz meg stb.

Diakmunka lehetoseg nincs erre. (sot igazabol semmilyen).

2018. márc. 17. 19:09
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

"Nyilvan minden faluba van tesco meg rossman"

Én is faluban éltem 16 évesen, sőt még most 30 évesen is. Viszont falun nincs középiskola, gimnázium, feltételezem nálatok sem, hanem a közeli városba jársz iskolába, ott meg van Rossmann, Dm, Tesco, stb. Meg aztán nem tart semeddig diákjeggyel beutazni a városba és megvenni.

És teljesen igaza volt anyukádnak, hogy 15 évesen nem voltál még elég érett, vagyis a szervezeted, hogy fogamzásgátlóval terheld. Anyukád semmiben nem hibás. Felelőtlen voltál és kész a barátoddal együtt!

2018. márc. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
0%

a gumi hátrányai:


1. a gumi drágább (akik nem csak ünnepnapokon dgnak)

2. nem olyan jó érzés vele a szex

3. elrontja a spontanitását a dolognak (nem lehet dgni akárhol, akármikor, csak váááárj, menjünk el a másik szobába a gumiért...stb)

4. kádban-vízben bajos

5. sokan paráznak attól, hogy kiszakad, lejön, akármi

7. ez a félelem nem túl libidóbarát

8. óvatoskodni és figyelni kell (pl. összegcizett kézzel nem ujjazunk...)

9. a nőnek és a férfinek is szrabb

stb


Hosszútávú kapcsolatban a gumi nem a legmegfelelőbb védekezési forma.


A kérdezőnek:

hát anyd elég gáz... akkor ha leláncolna a pincébe, az biztos hatékonyabb lenne, hogy ne ess még egyszer teherbe, de ez nem megoldás, ahogy a tiltás se, stb...

2018. márc. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
0%

ma 19:19-es vagyok


Egyébként ingyen kellene a fogamzásgátló/védekező alkalmatosságokat adni a 18 évnél fiatalabbaknak/tanulóknak. Mert dugni dugni fognak azok is, akiknek nem telik rá/nem tudják megoldani. (tehát nem működik az a hozzáállás, hogy "akkor ne dugjon")

2018. márc. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

A kozeli kisvarosba jarok gimnaziumba, es elhiheted hogy nincs se tesco se rossman se dm.

Megneztem, a legkozelebbi tesco masfel ora busszal.

2018. márc. 17. 19:22
 17/31 A kérdező kommentje:
De igazabol mindenki ki tud oktatni hogy kene vedekeznem de a kerdesre meg senki se adott hasznos tanacsot mivel tudnam anyam szivet megpuhitani.
2018. márc. 17. 19:24
 18/31 anonim ***** válasza:
85%

1. a gumi drágább (akik nem csak ünnepnapokon dgnak) - Nem csak ünnepnapokon szexelünk, mint ahogy már kifejtettem, kb. ugyanannyira is kijöhet akár.

2. nem olyan jó érzés vele a szex - De simán élvezhető, nagyon is.

3. elrontja a spontanitását a dolognak (nem lehet dgni akárhol, akármikor, csak váááárj, menjünk el a másik szobába a gumiért...stb) - Nem ezen múlik. Szerintem sokkal nagyobb gáz azon aggódni, hogy vajon terhes leszek, mert paff kihagytam a tablettabevételt.

4. kádban-vízben bajos - Kádban-vízben, maga az együttlét is bajos.

5. sokan paráznak attól, hogy kiszakad, lejön, akármi - Tudni kell használni és máris nincs mitől félni. De ha kiszakad, még ott az esemény utáni, te ha nem hat a fogamzásgátló, akkor azt a szedője honnan tudja és már csak az abortusz marad.

7. ez a félelem nem túl libidóbarát - Ja, mert ha nem hat a tabletta, mert nem szedik rendesen és nem jön a vérzés, az nem para, ugye?

8. óvatoskodni és figyelni kell (pl. összegcizett kézzel nem ujjazunk...) - Mert a tablettát időben bevenni és figyelni arra a sok mindenre, ami gyengíti a hatását, az smafu, ugye?

9. a nőnek és a férfinek is szrabb - Nem feltétlen. Mert egész nap érezni, ahogy a sperma csordogál a nőből, hiába zuhanyzott le (vagy ha belőled indulunk ki, aki nem csak ünnepnap szexel és mondjuk lenyom 3 menetet egy nap, nyilván nem zuhanyzik minden együttlét után, vagy mégis?), az kellemesebb, ugye?


Arról nem beszélve, hogy az óvszerben nincs hormon, míg a fogamzásgátlóban nagyon is. És egy 16 éves még nagyon is sok hormonváltozáson esik át ebben a korban. Szóval beszélhetnék róla, hogy melyik az előnyösebb egy fiatalnál.

2018. márc. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
93%
Nem kell anyukádat megpuhítani. Jogos, hogy nem akar a barátod közelébe engedni. Mondom, legyen ez egy örök tanulság, hogy felelősség is van a világon, nem csak élvezkedés. Ha lesz elég felelősséged, akkor barátod is lehet. Szerintem anyukád is ezt az elvet osztja.
2018. márc. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
0%

Akkor re.:


1. keveset dugnak azok, hogyha a gumi ára annyiba jön ki, mint a fogamzásgátló tabletta

2. lehet, hogy élvezhető, de nem olyan jó, mint mondtam

3. de, ezen múlik és "Szerintem sokkal nagyobb gáz azon aggódni, hogy vajon terhes leszek, mert paff kihagytam a tablettabevételt. " - nem kell kihagyni és kész

4. "Kádban-vízben, maga az együttlét is bajos. " - nem, nem bajos

5. "sokan paráznak attól, hogy kiszakad, lejön, akármi - Tudni kell használni és máris nincs mitől félni. De ha kiszakad, még ott az esemény utáni, te ha nem hat a fogamzásgátló, akkor azt a szedője honnan tudja és már csak az abortusz marad. " - nálam sosem szakadt még ki, sosem jött le, mégis bennem van a para, meg attól, hogy lejön... és az esemény utáni... na ... az bssza szét a hormonháztartást igazán

7. ebből látszik, hogy mennyire nem vagy képben... a vérzés megjön a tablettával és szabályozza azt

8. "óvatoskodni és figyelni kell (pl. összegcizett kézzel nem ujjazunk...) - Mert a tablettát időben bevenni és figyelni arra a sok mindenre, ami gyengíti a hatását, az smafu, ugye? "

- a tablettát időben bevenni, igen, arra figyelni kell, de az nem rontja a szex élményét és nem aközben történik, míg a gumi felhúzása igen

túl sok dolog nincs, ami gyengíti a hatását, antibiotikum, meg még pár dolog és kész... akkor gumi (attól, hogy a barátnőd azt mondta, hogy a dohányzás, meg a mittudoménmi, hlyeség... nézz utána...)

9. "9. a nőnek és a férfinek is szrabb - Nem feltétlen. Mert egész nap érezni, ahogy a sperma csordogál a nőből, hiába zuhanyzott le (vagy ha belőled indulunk ki, aki nem csak ünnepnap szexel és mondjuk lenyom 3 menetet egy nap, nyilván nem zuhanyzik minden együttlét után, vagy mégis?), az kellemesebb, ugye? " - megint összemosod a szex élményét a következményekkel (nincs orgazmusod és nem jó a szex, csak úgy megéled?) és az csak a te flusztrációd, hogy mindegyik után le akarnál zuhanyozni...


"Arról nem beszélve, hogy az óvszerben nincs hormon, míg a fogamzásgátlóban nagyon is. És egy 16 éves még nagyon is sok hormonváltozáson esik át ebben a korban. Szóval beszélhetnék róla, hogy melyik az előnyösebb egy fiatalnál." - igen, ezt, ezt aláírom... de eléggé kisebb a hormontartalma a mai szereknek, mint akár a 10, vagy pláne a több tíz évvel ez előttieknek, továbbá elég sokan vannak, akik szednek ilyet, mégse nagyon vannak bajaik tőle (nem kell, hogy előhozakodj a kivételekkel... kivétel a guminál is épp úgy van, pl. latex allergia, én nem is írtam, mert nem kivételekről beszéltem az érveimben, hanem ami általános... pl. közös zuhanyzáskor bszni)

2018. márc. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!