Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Anyam eltiltott a pasimtol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyam eltiltott a pasimtol mert terhes lettem tole. Mit tehetnek hogy ne legyen merges ra?

Figyelt kérdés
2018. márc. 17. 16:39
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
0%
ui.: plussz, te, kedves ma 19:25-ös, egyáltalán nem a szex élménye felől közelítetted meg a témát (gondolom az neked másodlagos)
2018. márc. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
0%

ui2.:

(én vagyok ma 19:19, ma 19:22, ma 19:42, ma 19:45)


reagálnék továbbra is ma 19:25, ma 19:28-ra, most főleg utóbbi hozzászólására)


Oké... igazad van abban, hogy felelősség kéne a bszáshoz, de egyfelől ez már megtörtént, másfelől meg az is lehet, hogy kiszakadt a gumi, vagy akármi történt... de így is úgy is, nagy fokú empátia hiányról tanúskodsz, ha szerinted az a jó, ha két embert, akik szeretik egymást, eltiltanak egymástól. Talán neked nincs orgazmusod, szr a szex és sokáig még nem volt benne részed, amit azzal magyarázol ki utólag, hogy vártál, hogy okosabb legyél... ki nem szrja le? ők élvezik a dolgot, mert jó és szeretik egymást, mert szerethetik egymást, te meg szét akarod őket választani, ezért? nem ez a megoldás bszdki...

elhiszem, hogy flusztrált vagy és másokon akarod levezetni ezt, de ez a kérdező totál kétségbe van esve és bajban van és gondokban és segítségre szorul, ha nem tűnt volna neked fel... te meg csak belerúgsz


és szerintem volt már rá példa a te életedben is, főleg mikor fiatal voltál, hogy valamit hibáztál, vagy nem gondoltál bele valamibe... továbbá még mindig kitartok amellett, hogy neked szr a szex és csak megéled olyan muszáj szintjén, meg nincs empátiád, nem érdekes számodra az élvezet, sem a tied, sem a partneré, vagy ha igen, akkor eléggé sekélyes lehet....

2018. márc. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
0%

Kedves kérdező! (én vagyok ki sokat hozzászólt)


így is-úgy is fogsz szerintem találkozni a pasiddal, meg nem tilthat el tőle, viszont ajánlom, hogy keress pszichológust (abortusz körül könnyen fog ez menni) és mondd el neki a problémádat és családpszichológushoz, családterápiára menj el anyáddal. Ha ő nem akar menni, mert szerinte ő okosabb, mondd neki, hogy utálod, mint a szrt, ami igaz is, és ez az egy módja van annak, hogy a problémáitokat megoldjátok. Lehet, hogy ingyen is lesz, bár kétséges, mert a TB nem annyira támogat ilyesmit, vagy csak bóvli pénzért, nem a legjobb pszichológusokat. De... meg kell próbálni, utána kell nézni.

2018. márc. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

Kedves sokat hozzászóló válaszoló!

Képzeld el, hogy nagyon is szeretem a szexet, van is orgazmusom, sokszor van orgazmusom, nálam elég 10 perc együttlét és máris is van orgazmusom.

Szóval nem kell leszólni. Ettől függetlenül nem egy tapasztalatlan kis csitri vagyok, hanem felnőtt nő, akinek van némi tapasztalata. A nemi élet és a védekezési módok, illetve a fogamzásgátló hormonokra gyakorolt hatásáról is.

Évekig védekeztem óvszerrel, jelenleg is, de évekig szedtem fogamzásgátló tablettát is. Nem vagyok tablettaellenes, csak mind a két védekezési módszernek megvan a maga előnye és hátránya. Viszont valószínűleg te is, illetve én is felnőtt, saját keresettel és egzisztenciával rendelkező emberek vagyunk, akiknél nem merülnek fel ilyen problémák, mint a kérdezőnél, mert anyagilag mindent meg tudnánk oldani és nincs szülő, aki eltilthatna bármitől vagy bárkitől is, ugyanis már nincs ott a tojáshéj a hátsónkon és mi felelünk magunkért és nem a szülőnk. Szóval ne akarj már hülyeségeket traktálni egy 16 éves tinédzser lányba. Ő egy teljesen más helyzetben van. Érhető a szülő reagálása. Valószínűleg ő is meg fog nyugodni, és idővel majd megenyhül és engedni fogja a kérdezőnek, hogy barátja legyen, de addig valóban tanuljon felelősséget és nem az élvezetet hajkurássza, mert meglett az eredménye, hogy az utóbbit tartotta fontosnak!

2018. márc. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
16%

Bszdki! Milyen hülyeségeket? Hogy ne legyen pasija és ne dugjon 25 éves koráig, amíg ki nem járja a msc képzést, vagy mi? Ettől függetlenül teljesen frankóak, amiket leírtam, te se tudsz belekötni, bárhogy is akarsz,


a kérdezőnek szerintem elég nagy probléma az, hogy teherbe esett és abortuszra kell mennie, és qrvára nem az a megoldás, hogy ezért még bele kéne nagyokat rúgni, pláne nem eltiltani őt attól, akit szeret


vagy akkor téged is eltiltottak anno és ilyen szüleid voltak, mint a kérdezőnek és azért ez a hozzáállásod, vagy csak simán... nem is tudom... de


ők együtt akarnak lenni, minden jel szerint és baromira nem megoldás az az ég világon semmire se, hogyha eltiltják őket egymástól, (vagy ha a pincébe zárják a csajt)


gondolj már bele bsszus!


felelősséget meg sosem tiltástól tanult valaki! ráadásul ez elég nagy lecke a számára, amibe ráadásul többé-kevésbé kényszerűségből is került

2018. márc. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
16%
És igen, esélyes, hogy felelőtlenek voltak. De akkor sem az a megoldás, hogy eltiltják őket, sem az, hogy még jobban belerúgnak, mert teherbe esett, mert elég nagy baj az amúgy is neki!!!!
2018. márc. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

Nézd kislány nekem 16 évesen írt a Nőgyógyász fogamzásgátlót szűz létemre mert menzesz problémáim voltak és cisztáim.

annyira zönkre tette a szervezetemet a fogamzásgátló tabletta hogy nem sok esélyt adtak arra h valaha lesz természetes úton gyermekem

a lányom rácáfolt. De nem ez a lényeg hanem az

hogy Nekem tabletta nélkül nem igen lenne vérzésem ami nem jó

tönkre tett teljesen

Ezt akarod?

könnyebb anyudat hibáztatni mert 15 éves korodban nem íratott neked antibaby-t

de normálisan védekezni neked luxus..

és most elmész abortuszra megölsz egy ártatlan életet aki nem tehet semmiről

nem tudom mi zajlik benned DE nagyon nem izgathat ha azon nyafogsz h a zsebpénzed gumira megy el és nem a 3 havi gyógyszerre ami 2000-8000 akár 10.000Ft is lehet. és az se biztos h az első tabi jó lesz mert lehet sokat hízól még ragyásabb leszel.

hüvelyszárazságod lesz

libidócsökkenésed lesz

de egy normális doki elküld vérvizsgálatra hormon sort nézetni és ha trombózis hajlamos vagy máj vagy szív beteg v egy egyszerű MIGRÉNED van akkor NEM szedhetsz fogamzásgátlót és semmilyen Hormonális cuccot

24N

2018. márc. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%

Érthető az anyád álláspontja: Valaki ész nélkül felcsinálta a lányát. Ki tudja, hogy mennyire felelőtlen és mikre képes még az ostobaságával.

Az biztos, hogy továbbra is fogtok dugni barátoddal ez után is. De anyudnak nincs kedve még egy abortuszt fizetni és végig járni az utat a lányával - ez is érthető.


Mindenesetre, ha a pasi bizonyítani akar, akkor első sorban anyádnak bizonyítson, hogy képes arra, hogy vigyázzon rád jobban.


Te mi tehetsz? Hallgassad meg anyudat és kérdezz rá arra, amit nem értesz, hogy tudjad, mi a teljes álláspontja. Ne ítélkezz felette, hanem informálódj.

Ha teljesen ki tudja magát fejezni, akkor megtudod, mit tehetsz.


Apud hogy-hogy nem gyújtotta még fel a pasit élve?

2018. márc. 18. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Ez is hasznos lehet: [link]
2018. márc. 18. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Hogy vagy azóta?
2023. aug. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!