Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek! Hol rejtőznek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Hol rejtőznek a csinos, természetes vörös, vöröses szőke vagy vöröses barna hajú nők köztetek?

Figyelt kérdés
Férfi társaságban került szóba, hogy kinek milyen kapcsolatai, barátnői voltak. Sötét haj, sötét szem, szőke haj, kék szem, stb., mind elég gyakori, de valahogy kimaradtak a vörös hajú csajok. Pedig a kicsit világosabb (ártatlanabbnak ható) bőr, egy nőies testalkattal, bármilyen színű szemekkel, szép vöröses hajjal, mondjuk piros rúzzsal... kifejezetten dögös tud lenni, ebben egyet értettünk nagyjából. Ennyire ritka volna kis hazánkban ez az embertípus? Cáfoljatok ránk! Életkor? Alkat?

2018. márc. 20. 20:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
A vörös hajat hordozó gén ritka
2018. márc. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Sajnos ritka:)
2018. márc. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
100%

Természetes vörös vagyok, és én őszintén megmondom sosem láttam egy olyan festett vörös embert, akiről azt hittem volna, hogy igazi

Szerintem az eredeti vörösökön egyértelműen lehet látni az eredetiséget a bőrszín alapján akár.

2018. márc. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
100%

Én is természetes vörös hajú lány vagyok, viszont nekem az egész kislány koromat megkeserítette ez és emellett ráadásul nagyon szeplős is voltam, emiatt sokat csúfoltak. Nagyon sok hajszínezőt kipróbáltam mert sehogy sem tudtam elfogadni, hogy miért nincsen valami átlagosabb hajszínem de ma már megtanultam elfogadni és meg is szerettem és az utcán is sokan állítanak meg megkérdezni hogy természetes-e :)

A jelenlegi és az előző párjaim közül is volt olyan, hogy külsőre ezzel fogtam meg őket a legjobban ezért azt hiszem ma már inkább előnyként tekintek erre :)


22/L

2018. márc. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen én is vörös hajú vagyok, de soha nem csúfoltak, még csak a szeplőim miatt sem. Barna is csak azért szerettem volna lenni, hogy ne legyek annyira feltűnő.

Aztán elég hamar hozzászoktam, igazából sosem zavart...

2020. jún. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!