Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért ciki az, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ciki az, hogy egy másfél éves kapcsolatban még nem volt szex?

Figyelt kérdés

Nem érzem, hogy ez furcsa lenne, vagy ma már csak a szexről szól minden kapcsolat?


19/F


2018. márc. 30. 12:04
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Felnőtt emberek körében ez szinte felfoghatatlan, hiszen a szerelem és a szexualitás elválaszthatatlan dolgok. Ha nem kívánod a párod, ha nem vágysz rá, akkor miért vagy vele együtt? Ha viszont kívánod és vágysz rá, miért is nincs szex? Hacsak nincs olyan vallási vagy más meggyőződés, ami miatt mondjuk csak házasság után fér bele valaki kapcsolatába a szex, akkor teljesen érthetetlen, miért vár valaki éveket. Hiszen ez is a szerelmi kapcsolat része, az intimitás egy nagyon erős megélése. A legtöbben elképzelhetetlennek tartják szex nélkül a kapcsolatot, hiszen felnőttek körében ha nincs szex a párkapcsolatban, az nagyon gyakran valamilyen diszfunkcionális működést jelez (azaz valamilyen probléma van a háttérben).
2018. márc. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki,csak szokatlan.

De az,hogyha nem akarod,hogy a szexről szóljon a kapcsolatod,az azért nem azt jelenti,hogy nem éltek egyáltalán nemi életet.

Szüzeknél el tudom képzelni,hogy eddig elhúzzák,de még azt is furcsának találom.


Mégiscsak zavar téged egy kicsit a dolog,ha kiírtál róla egy kérdést.Hiszen megerősítésre vársz.

Figyelj,ha nektek így jó,az azt jelenti,hogy gyakorlatilag a libidótok megszűnt létezni,de legalább egymásra találtatok.És ez sokkal fontosabb.

2018. márc. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerelem nélkül is lehet dugni
2018. márc. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

Nem ciki, csak nem értem, hogy nagykorú emberek másfél év után, akik állítólag szeretik egymást, jól megvannak, azok miért nem csinálják azt, ami teljesen természetes és jól eső dolog.

És számomra pl. nem csak a szexről szól egy kapcsolat, de nagyrészt arról is. Ugyanis a szex nem az ördögtől való dolog, igen is kielégít, jól esik, jól érzem magam a bőrömben, ha a párom szexuálisan vágyik rám, ha kíván és ezer fokon ég a tűz.

De ha ti nem vagytok ilyenek, akkor örüljetek, hogy megtaláltátok a tökéletes partnert. Bár ha még fiatal a barátnőd, tehát 18 év alatti vagy a körüli, akkor egyáltalán nem biztos, hogy nem azért nem akar ő sem szexelni, mert nem vágyna rá, ha csinálná, hanem mert pusztán fél, hogy fájni fog, ezért inkább nem csinálja. Te meg esetleg simán félsz, hogy rosszul teljesítesz és inkább azért nem szexelsz.

Engem biztos nem elégítene ki egy ilyen kapcsolat. De hát ez én vagyok.

2018. márc. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. A ti dolgotok.
2018. márc. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
40%
Én lennék a legboldogabb, ha találkoznék egy ilyen fiúval, akinél nem a szexen van a hangsúly.
2018. márc. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
61%
Tényleg #6, tök természetes, ha nincs egy kapcsolatban szex…
2018. márc. 31. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!