Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első alkalomnál ciki ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első alkalomnál ciki ha szőrösen hagyom? 27N

Figyelt kérdés
elég "retró" csajszi vagyok, a lábaimon és a hónaljamon kivűl mást nem borotválok.. a fiúval most hétvégén tervezzük az első együtt létet, nem lesz hosszútávú a dolog. eddig csak komoly kapcsolataim voltak ahol ügye ez nem anyira számít. most lesz az első ilyen "futókalandom" és a srác ráadásul az a tipikus kondis, szoliszökevény, helyes arc, menő ruhák, kocsi stb, akiknek hetente új barátnője van. tehát félek attól hogy ha szőrösen hagyom akkor rajtam fog nevetni utána a haverokkal, de sose borotváltam és nem is akarom már elkezdeni. én így érzem magam jól. szólni nem akarok neki mert elég ciki lenne azt mondani hogy figyu már, amúgy nem baj hogy szőrös a p.cim?

2018. ápr. 11. 12:10
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
77%

Tök frankó!

Ha ezen fenn akad, akkor kis hlyegyerek :D

2018. ápr. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
58%

Miért lenne hülyegyerek?


Azért nem olyan mint a GYK-s kisfiúk akik nem éreztek vagy ritkàn kapnak pinàt?


Itt sokaknak konkrétan mindegy csak luka legyen,kb.


Ennek a sràcnak kb. minden ujjàra 100 vagy 1500 nõ jut,nem mindenki ilyen needy,hogy eltûr ilyen igénytelenséget.

2018. ápr. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
80%

Úgy hordjad ahogy neked kényelmes !

(Nekem mindegy, a szőröset is kinyalom !)

2018. ápr. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
86%
Borotváld le, egyszer kibirod
2018. ápr. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

Nekem biztos nem tetszene.

Ahogy itt megkérded, tőle miért nem tudod?

2018. ápr. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

Én örülnék, ha inkább folyamatosan természetes lenne.

Nem szeretem, ha szúr.

32/F

2018. ápr. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
80%
Egy ilyen szoláriumjóskának valószínüleg nem fog tetszeni! De a normális pasiknak ez nem okozhat gondot!
2018. ápr. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
35%
Ez hulyeseg utolso.. nem tartom magam nagy csajozosnak, nemi tulsulyom is van, ezert nem eleg megjelenmem a csaj elott, hogy ram masszon. Megis van egy szint, a full szoros punciba max beletennem.. de ujjal meg szajjal biztos nem kenyeztetnem, az teljesen biztos.. raadasul a tobb menetet sem garantalnam.. engem teljesen leoffolna.
2018. ápr. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
8%

Így erzed jól magad, nem hiszem el....borotvald már le és hagy ott egy kis háromszöget a tetején.

Ez alap 27 igazán elkezdhetnek fazonra igazítani a ki puncit, sokkal kivanatosabb és szebb...:) jobb dolgozni rajta ha érted mire celzok.

Neked sem jó ha a szór a szadban landol , igaz? Hat nekünk sem. 🙀😀

2018. ápr. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
nah mi lett amúgy?:)
2018. máj. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!