Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első alkalomnál ciki ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első alkalomnál ciki ha szőrösen hagyom? 27N

Figyelt kérdés
elég "retró" csajszi vagyok, a lábaimon és a hónaljamon kivűl mást nem borotválok.. a fiúval most hétvégén tervezzük az első együtt létet, nem lesz hosszútávú a dolog. eddig csak komoly kapcsolataim voltak ahol ügye ez nem anyira számít. most lesz az első ilyen "futókalandom" és a srác ráadásul az a tipikus kondis, szoliszökevény, helyes arc, menő ruhák, kocsi stb, akiknek hetente új barátnője van. tehát félek attól hogy ha szőrösen hagyom akkor rajtam fog nevetni utána a haverokkal, de sose borotváltam és nem is akarom már elkezdeni. én így érzem magam jól. szólni nem akarok neki mert elég ciki lenne azt mondani hogy figyu már, amúgy nem baj hogy szőrös a p.cim?

2018. ápr. 11. 12:10
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
83%
És az eddigi kapcsolataidban ez hogy volt az első alkalomkor? Ott nem izgultál, hogy mi lesz? Vagy előtte megbeszéltétek? Ha igen akkor most is ez lenne a legjobb.
2018. ápr. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem meg pont az a lényeg, ha te szőrösen hagyod mert úgy szereted, akkor az pont te vagy. ha leborotválnád, az már nem te vagy. Ráadásul futó kaland..akkor meg le van szarva h tetszik e neki v sem.

Amúgy meg nem tudhatod, mire gerjed.

Ha kinevez érte, akkor neked nem rá van szükséged még 1 alkalomra sem.

Az egész társadalom egy nagy mű szar, egy nagy színház, egy látványpékség, ahol semmi nem az igazi csak megjátszott. Aztán csodálkozunk, hogy az emberi kapcsolatok nagy része egy rakás szar és mindenki depis meg stresszes a megfelelési kényszer miatt. Nem kell ez nekünk, működhet ez jobban is, ha nem más, hanem magunk irányítjuk az életünket és a természetes dolgokat elfogadjuk.

2018. ápr. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
17%
Nekem még a hátam is szőrös! Dugunk? :D
2018. ápr. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, akkor egy rovidrevágás épp arany kozéput. Nem is borotválás, nem lesz kellemetlen érzésed, és a félelmed is enyhulni fog, hogy a srácnak nem tetszik a szoros.

27F

2018. ápr. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem meg ez nem kérdés!!! tipikus kondis, szoliszökevény, helyes arc, menő ruhák, kocsi stb, Amúgy meg tipikus nő menő ruhák, kocsi stb
2018. ápr. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
74%
Tetszene..,
2018. ápr. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
36%

# 10


Te gyantáztatsz köldökből ánuszig, vagy naponta csupaszra borotválod?

2018. ápr. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
69%
Nekem hangulatrombolo, egy mindenhol szoros punci. Tessek, pontozzatok csak le.
2018. ápr. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
88%
Nyugodtan hagyd meg. Ugyanúgy kell megdugni, kívül szőrös, nem belül.
2018. ápr. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
34%

Én nem dugnálak meg,nálam alap,hogy egy nő borotválja alul magát,ALAP.


Én is férfiként borotválom magam kétnaponta.

A srác ki fog akadni most szólok,mert ugyanaz mint én én is kondis,szolis,menő ruha,kocsi.


Én megmondanám ne haragudj de nálam ez nem fér bele,és otthagynálak,plusz nem szóltál erről duplán gáz a dolog,rabolod egy embernek az idejét feleslegesen holott tuti elfoglalt és/vagy lenne neki egy sokkal igényesebb szexi csaj amire vágyik.

2018. ápr. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!