Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ha fel ajánlanèk 1...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha fel ajánlanèk 1 milliot azert hogy fekūdjetek le velem (szex) de van párotok meg tennétek?

Figyelt kérdés

Vagy mennyi lenne azaz összeg? De nem tudna senki rola,soha nem derūlni ki. Es nem egy menetre gondolok hanem kb 4-5 órán keresztūl csak azt csinalok amit akarok. Tudom azt írjak majd sokan semmi pénzért, meg szeretik a ferjet.. ez szép és tisztelettre meltó De szerintem van az a pénz h 1x alakolom lenne, ha valaki adna 10millat 4-5orara nagyon el gondolgodtató. Még lehet ha a pàrotokal meg beszélnétek ő is bele lenne annyi pénzert oda adna par órara és mar is milliomosok vagytok :D

CSAK EGY SZIMPLA KÉRDÉS NEM KELL LE NÉZNI E MIATT :)



2018. máj. 16. 10:10
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
53%

Van aki pénzért szexel és van aki nem.

Aki pénzért szexel a prostituált, itt változók az árak, van aki egy üveg borért van aki több milláért.

Aki pénzért nem szexel az nem prosti.

Ha valaki azt hiszi hogy pénzért mindenkit megvehet az nagyon téved.

Soha semilyen összegért nem prostituálódnék.

2018. máj. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
57%
4-5 órára nem tudom te hol szerzel olyan prostit akivel 10000-ért azt csinálsz amit akarsz és még ki is néz valahogy.Amúgy voltam már nem egy olyan ribivel akinek volt párja és tudott is róla hogy milyen mesterséget űz a csaj.
2018. máj. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
42%
Ennyi pénzért 7/24-ben is kapsz fullos nőt bármire. Kevesebbért is.
2018. máj. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
10000 azaz tízezer forintra gondoltam.
2018. máj. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
25%
Nagyon sok álszent nő van itt
2018. máj. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
Megnézlek, hogy jó pasi vagy-e. És beszélgetnék veled arról, hogy mit csinálnál velem. Ha ezek bejönnek, akkor lehet, pénz nélkül is.
2018. máj. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért èrdekel talân azert mert azok foglaltak és már mas nem fogja oket soha meg b***ni ès én birnam az olyat hogy meg dugtam mas nőjét viszont nem mondanam el a férjének de én tudom hogy az meg volt.. xd nem vagyok őrűlt nyugi nem kinoznék senkit vagy ilyesmi.. Hat a kūlsömel még nem volt gond idaig.. meg nem akarok prostihoz jarni... Es hat megint olvastam nem akar valki prostinak allni nem tom hanyadik irta 2x irtam le egyszeri alkalom :D ezt ne vegye senki magára de mèg mindig azt mondom van az a pénz hogy 2-3oran keresztūl szét "kurjak" egy nőt aki férjnél van ha adok 100 Milliot kb vagy tobbet xd ezt csak ùgy írtamt :D
2018. máj. 16. 15:31
 28/43 anonim ***** válasza:

Szóval ha valaki azt mondja, hogy belemegy, akkor ku..., ha meg nem, akkor álszent.


Ha valaki tényleg nem menne bele, mit írjon?


És kérdező, lehet, hogy a külsőd rendben van, de a belsőddel gondok vannak a fogalmazási stílusod alapján.


Nem minden megvehető. És emberek esetében ez fokozottan igaz. Keress magadnak valami játékot, és menjél szépen játszani.

2018. máj. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 A kérdező kommentje:
A belsőmel mèg jobban nincs gond! Ezt hidd el utolso! Csak ugy irtam mondom egyébként a tapasztalaim szerint irtam mert igen mondták patlrán (lányok);akiknek van pasijuk hogy többen beszeltūnk valamiről már nem tudom miről... ès I'd hallotam hogy "hat 500 millióèrt én is bele mennék" ... de én kérek elnézést komolyan :)
2018. máj. 16. 21:38
 30/43 A kérdező kommentje:
Páran* el irtam
2018. máj. 16. 21:38
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!