Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ha fel ajánlanèk 1...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha fel ajánlanèk 1 milliot azert hogy fekūdjetek le velem (szex) de van párotok meg tennétek?

Figyelt kérdés

Vagy mennyi lenne azaz összeg? De nem tudna senki rola,soha nem derūlni ki. Es nem egy menetre gondolok hanem kb 4-5 órán keresztūl csak azt csinalok amit akarok. Tudom azt írjak majd sokan semmi pénzért, meg szeretik a ferjet.. ez szép és tisztelettre meltó De szerintem van az a pénz h 1x alakolom lenne, ha valaki adna 10millat 4-5orara nagyon el gondolgodtató. Még lehet ha a pàrotokal meg beszélnétek ő is bele lenne annyi pénzert oda adna par órara és mar is milliomosok vagytok :D

CSAK EGY SZIMPLA KÉRDÉS NEM KELL LE NÉZNI E MIATT :)



2018. máj. 16. 10:10
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:

Bocsi a telom ki javítja :/

Ott*

2018. máj. 16. 21:39
 32/43 anonim ***** válasza:
Te mennyiért vállalnád, hogy egy homoszexuális férfi 4-5 órán át azt csináljon veled, amit akar?
2018. máj. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
100%
Persze "nem durva dolgokra gondolok max: anál, orál,kicsit durván".
2018. máj. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
Ha nincs 100 milliód vagy még egy millió forintod sem,de lehet még tízezer sem nőre akkor miért úgy állítod be mintha milliárdjaid lennének?
2018. máj. 17. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
40%

Ez csak szex megtenném ennyiért. 17l.

De 4-5 óra az elég hosszú ki tudja hogy milyen perverz vágyaid vannak? Sok formalya van a ezexnek golytogatas , kikotozve , ketto f...sz a számban és a popsimban így nem. A számba bármit, bármennyire de nem a popsimba. stb...lehet hogy idom sem volna elkölteni azt s pénzt, vízszintes helyzetben hagynám el a házadat egy zajban, igaz.

Ha csak normális sex egy pici kínzás , perverzio amit élvezek is ( picit faj) akkor ok. 1000 örömmel.

2018. máj. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
Zajban-zsákban. Bocsi.
2018. máj. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
67%

Annyiért simán belemennék.

23N

2018. máj. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 A kérdező kommentje:

32-es azt semmi pénzért xd mert az teljesen más nem tudom hogy jutott ilyen az eszedbe..hūlye xd

34-es honnan tudod hogy nincsenek milliom,milliárdjaim birok az e fajta embereket... egyébként ez egy kérdező oldal...+ én oda irtam h csak úgy kerdem

2018. máj. 18. 07:40
 39/43 A kérdező kommentje:
35-ös annyira azért nem vagyok perverz xd vannak perverz vagyaim de irtam is hogy semmi durva dolog, folytogatás,2 farok...semmi ilyesmi xd hat a popsi szex talan igen :D
2018. máj. 18. 07:42
 40/43 anonim ***** válasza:
100%

32-esre miért nemmel válaszoltál? Miben más a dolog? Hisz te hirdeted, hogy pénz beszél, kutya ugat... minden és mindenki megvehető, csak az ár a kérdéses. Éppen te nem lennél megvehető, aki ezt hirdeti? Hisz az csak szex. 1 hétig fog fájni a segglyukad, aztán nem is fogsz rá emlékezni. És milliomos leszel. Nem egyszerű? Most mit érdekel h pasiról van szó, lesz pénzed. Ki leszel dendesen fizetve, mint egy nagyo értékes árucikk.


Mi ezzel a gond? Vagy netán úgy érzed, hogy lelkileg sérülnél, vagy az önbecsülésed sérülne egy életre amiért szexeltél és leszoptál egy pasit 4-5 órán keresztül, magadat árucikké alacsonyítva? Miben más a dolog mint amit te a nőknek felajanlottál? Oke, nem nővel kell lefeküdnöd, de mo djuk dupla árat fizetne a pasi. A pénz meg mindent kompenzál, mint ahogy tőled is tudjuk.



-felejtsd el, hogy az emberek megvehetők. Aki igen, annak vagy rohadtnagy anyagi problémái vannak, és bármit megtenne a családjáért, hogy ne kerüljön utcára, vagy nincsenek belső értékei. Én meg olyan nővel (vagy férfival ha nő lennék) nem kezdenék semmit.

2018. máj. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!