Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, ha 25 évesen se...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha 25 évesen se akarok barátnőt?

Figyelt kérdés
Valahogy sohase akartam, csak teher lenne a nyakamon,mindig hülye közös programokat szervezni meg ilyenek... Szerintetek, ha 25 évesen nem akarok társat magam mellé, akkor később kb esélytelen lesz?

2018. máj. 25. 14:55
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
65%

Tehát nem akarsz barátnőt, oké, ez érthető.


De csajozni meg azért nem akarsz, mert lusta vagy ahhoz, hogy megtanuld, hogyan kell felszedni a nőket. Ha sokat ismerkednél, előbb-utóbb sikered lenne, ez biztos (hacsak nem vagy egy Quasimodo, bár szerintem ez nincs így).


Te inkább prostihoz jársz, fizetsz a szexért, tipikus lúzer viselkedés.


Nem gondolom, hogy mentálisan lennél beteg, csak egyszerűen túlságosan lusta vagy tenni a sikerét.

2018. máj. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
18: bocs, az előtted lévőnek akartam :D
2018. máj. 25. 16:33
 23/24 anonim ***** válasza:
Én se nagyon akarok. Legalább annyi boldogtalansággal jár, mint boldogsággal, ha nem többel. Akkor meg mi értelme?
2018. máj. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Mit tekintünk normálisnak? Társadalmi elvárások szerint ez krvára nem az. És szerintem? Teljesen rendben van, magánügy, ezzel nem ártasz senkinek és egyedül is boldog élete lehet az embernek. Persze csak akkor ha tényleg így akarod, és nem csak bemagyarázod magadnak. Egyébként rohadt gáz hogy életképtelennek meg abnormálisnak számít aki nem akar párkapcsolatot meg gyereket, mintha ettől nem lehetnél értékes ember.
2018. máj. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!