Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, ha 25 évesen se...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha 25 évesen se akarok barátnőt?

Figyelt kérdés
Valahogy sohase akartam, csak teher lenne a nyakamon,mindig hülye közös programokat szervezni meg ilyenek... Szerintetek, ha 25 évesen nem akarok társat magam mellé, akkor később kb esélytelen lesz?

2018. máj. 25. 14:55
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
/ 8-asra értettem az utolsót /
2018. máj. 25. 15:34
 12/24 anonim ***** válasza:
15%
Igazad van, csajozni nem akarsz, oda pénz sem kell, inkább hord qurvákhoz a pénzed, a nők úgy se szeretik az életképteleneket, a qurvának meg oly mindegy.
2018. máj. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

12: miről beszélsz, hogy oda nem kell pénz?? Megakarsz fektetni egy csajt, 1 éjszaka miatt, hacsak nem egy retkes kocsmába szeded össze, nem fog vele összejönni csak úgy, el kell vinned randizni meg ilyen hülyeségek, elmegy oda is a pénz, plusz idő(ami szinten pénz).


Ellenben egy prostit felhívsz, ott vagy 1 óra múlva, kifizeted, kiéled magad egy ideig és nincs gondod.

2018. máj. 25. 15:39
 14/24 anonim ***** válasza:
35%

8-as vagyok.


Én nem járok prostihoz, nem is mernék, mert szociális fóbiás vagyok. Itthon kicsapom és kész. Gondolkodok, azonban, hogy veszek valami segédeszközt, ha bemerek egyáltalán menni a s.xshopba :D

2018. máj. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
93%
Ha qurvát akarsz összeszedni, arra kell pénz, normális nővel való ismerkedésre nem. Te a nőket nem ismered, csak a qurvákat. Szórd a pénzt, ahelyett hogy valami hasznosra költenéd el...
2018. máj. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
15-ös szerinted haverjaimnál nem látom mi megy? Kikészítők őket a házisárkányok... Persze, nem kell pénz. Mert aztán úgy megmarad a nő melletted, ha otthon ültök egész nap ;) Hülyegyerek..
2018. máj. 25. 16:10
 17/24 anonim ***** válasza:
75%

25 évesen kb egy 15 éves szintjén mozog az agyad, azért tartasz te a qurváknál. De dilettáns idióta... egy normális kapcsolatban vannak dolgok amikből fent kell tartani a dolgokat, abba mindenki belead amennyit kell, a többit amit félrerak azt magára költi... ennyit se érsz mondjuk.

Jó leszel te a qurváknak, az életcélod is csak ennyi, qurvák.

2018. máj. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
73%
Ja ha prostihoz jársz, az más. Ha neked így teljes az életed, akkor nosza rajta. Ha szakítanék most a csajommal, szerintem én is ezt az életmódot folytatnám. Tutira megyek, mert a pénzemért kedvesek és odaadóak a nők, nem kell becserkészgetni őket, amihez nekem már egyáltalán nem lenne kedvem. Egy night klubba, eleve úgy jön oda az adott hölgyemény, ahogy én látni akarom (szépen kisminkelve, szép hajjal, szexi fehérneműben, illatosan). Nincs semmi zsákbamacska.
2018. máj. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
18: te biztos, hogy nő vagy :) Azok veszik így magukra, tudatosul bennük, hogy az egyetlen értékcikkük, amivel a pasijukat irányítják pénzért is megkapható :((
2018. máj. 25. 16:23
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
# 19: nem sokat értesz a nőkhöz, ha így gondolod :D Pasi vagyok.
2018. máj. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!