Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Duci nőket kedvelő férfiak!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Duci nőket kedvelő férfiak! Egy ilyen alkatú nő mitől vonzó számotokra?

Figyelt kérdés

Ez már a fétis kategória vagy az ahol még simán lehet, hogy szerelemből lennétek együtt a nővel az etetési hajlam meg ilyesmik nélkül?

Fel is vállalnátok mint barátnő?

[link]



2018. máj. 29. 00:28
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
100%

Nekem, őszintén szólva régebben volt gondom a duci lányokkal. Mindig ők tetszettek, de az első barátnőim vékonyak voltak a megfelelési kényszer miatt. Tudtam beléjük is szerelmes lenni, de ezen sok éve szerencsésen túljutottam, és a saját megelégedésemet keresem másé helyett.

A te véleményeddel ellentétes irányból látom ezt a kérdést.

2018. máj. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 A kérdező kommentje:
Vagyis? Mit jelent az az ellentétes vélemény? :)
2018. máj. 29. 12:03
 13/53 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem arra gondolt, hogy te vékony lehetsz és furcsállod ha egy pasi egy ilyen nővel van együtt.
2018. máj. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 A kérdező kommentje:
Nem, én nem vagyok vékony. Épp ellenkezőleg.
2018. máj. 29. 14:26
 15/53 anonim ***** válasza:
69%
Duci kedvelő vagyok, határeset akit fel is vállalnék :)
2018. máj. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
78%
lehet duci nőként is élni, én is az vagyok, és leszarom akinek nem vagyok elég jó ;)
2018. máj. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2018. máj. 29. 22:40
 18/53 anonim ***** válasza:
100%

Önbizalomhiány, kedves kérdező?

Én is hasonló alkatú vagyok mint a képen, de nehéz lenne elhinni ha valakinek tetszenek így..

2018. máj. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 A kérdező kommentje:
Igen, valahogy én is így vagyok. Vannak napok, mikor csinosnak látom magam, tudok magabiztos lenni a férfiakkal, de hamar felütik a kételyek a fejüket.
2018. máj. 29. 23:47
 20/53 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezzel a legtöbb kövér lány így van kérdező. Vannak napok amikor kifejezetten szexisnek érzem magam. De érdekes módon akkor szoktak udvarolni\kóstolgatni amikor pont nem:) Kisugárzás! Érezd magadban a NŐt! Vannak energiák amiket csak mi tudunk mozgatni testsúlytól függetlenül. Ezekre úgy találsz rá ha befelé tekintesz.

Ha lehet itt tanácsolni, én azt tanácsolom ismerkedj magaddal. Hogy hol a helyed a világban, mire vagy képes, mik az igényeid, hogy ki vagy te úgy általában:). Utána ismerkedj kifelé.

Rekordom 117kg volt....Most épp 95vagyok. Célom 80körül van(akkor tetszettem magamnak talán legjobban. Mindkét végletben volt pasim) Vékony sosem leszek szerintem. De az első lépésem önmagam megszeretése volt. Majd elkezdtem tisztelni is a testem. Sokáig élünk együtt mi ketten és nem akarom már mérgezni. Megkapta szegény 30évig!

De az egész onnan indult, hogy megszerettem a hatalmas kerek melleim, a narancsbőrös fenekem, a bársonypuha bőröm, a rengő hurkás hasam, vastag combjaim, dús hajam, a szeplőket. Menj ki a szabadba, vigyél zenét, szívd be a napot!

Szexelj, maszturbálj sokat! Ne szép akarj lenni hanem boldog! Szép napot!:)

2018. máj. 30. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!