Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Duci nőket kedvelő férfiak!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Duci nőket kedvelő férfiak! Egy ilyen alkatú nő mitől vonzó számotokra?

Figyelt kérdés

Ez már a fétis kategória vagy az ahol még simán lehet, hogy szerelemből lennétek együtt a nővel az etetési hajlam meg ilyesmik nélkül?

Fel is vállalnátok mint barátnő?

[link]



2018. máj. 29. 00:28
1 2 3 4 5 6
 21/53 A kérdező kommentje:

#20

Nagyon szépen köszönöm a szavaid! Jó volt olvasni egy ilyen pozitív szemléletet. :) Én is voltam már a jelenlegi súlyomnál több is, kevesebb is, nyilván akkor éreztem jobban magam, mikor kevesebb. Az ideális nekem is a 75-80 kg lenne. Bár nekem a férfiakkal szerintem súlytól függetlenül nincs szerencsém. Valami mást csinálhatok rosszul. :)

2018. máj. 30. 10:18
 22/53 anonim ***** válasza:

Ti milyen magasak vagytok? (#20 és Kérdező)

Csak kíváncsiságból kérdezem, mert én most vagyok 75-80 kiló, de valószínűnek tartom, hogy nálam arányaiban vékonyabbak szeretnének lenni.:D

2018. máj. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
20ad vagyok. 168cm
2018. máj. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 A kérdező kommentje:
Én is 168 cm
2018. máj. 30. 10:50
 25/53 anonim ***** válasza:
Értem, én csak 160. Veletek ellentétben nem tudnám megmondani, mi lenne számomra az optimális testsúly, mert kamasz fejjel annyira utáltam magam, hogy mikor lementem 58 kilóig, az sem felelt meg. Gondolom, ha már elkezdtem fogyni, érezni fogom egy idő után.:D
2018. máj. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
100%
figyelj az én célom elég egyszerű. Bele akarok férni a piszok játszótéri hintába:D. Mindegy hány kiló leszek.
2018. máj. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 A kérdező kommentje:
Én a 80 kg-ot nem azért tartom idealisnak számomra, mert akkor hu de jó alakom lenne, csak ez a reális a mostani súlyomhoz képest. Vékony sosem leszek, de nem is vágyakozok ilyesmi után.
2018. máj. 30. 11:52
 28/53 anonim ***** válasza:

#26, a gyermek-biztosba, vagy megteszi a sima is? :D

Egyébként olyan szerintem nincs, hogy az a "reális", bárki lehet vékony. Azt persze meg értem, hogy nem akarsz túl merész célt kitűzni, mert ha valami nagyon távolinak tűnik, nekem is pillanatok alatt el tud menni a kedvem attól, hogy akár csak a kisujjamat megmozdítsam érte.

2018. máj. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
100%
:Da simába nem a gyerekbiztosba....nem szállok el
2018. máj. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
83%
Arra gondoltam az ellentétes nézőpont alatt, hogy míg te akadályozó tényezőként tekintesz a súlyodra, én olyan dologként, ami alapfeltétele h egy lány érdekes legyen a számomra. Ha egészségügyi problémáid nem származnak a testedből, akkor élvezd ki minden előnyét! A legselymesebb bőre, legszebb arca, keze mindig a kövér lányoknak van :)
2018. máj. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!