Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Duci nőket kedvelő férfiak!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Duci nőket kedvelő férfiak! Egy ilyen alkatú nő mitől vonzó számotokra?

Figyelt kérdés

Ez már a fétis kategória vagy az ahol még simán lehet, hogy szerelemből lennétek együtt a nővel az etetési hajlam meg ilyesmik nélkül?

Fel is vállalnátok mint barátnő?

[link]



2018. máj. 29. 00:28
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy alap a felvállalás. Imádtam társaságba menni, kirándulni a barátnőmmel, mert még ha előtte vki az ellenkezőjét is állította, mindig bennem volt az érzés, h az én csajom láttán olyan nincs, h más ne kapna kicsit rá a duci lányokra :D
2018. máj. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez aranyos volt! :) Köszi a biztató szavakat!
2018. máj. 30. 22:39
 33/53 anonim ***** válasza:
93%
Én felvállalnám sőt ilyet szeretnék
2018. máj. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
95%

Érdekes olvasni a kommenteket.

Egyik exem többször csesztetett, hogy nem akar kövér lánnyal járni, akkor voltam 170 cm/65 kg. Máskor meg idegenek szólogattak be, hogy na biztos ez is csokit zabál.

Kicsit jólestek a válaszok.

2018. jún. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
51%
Ez akit linkeltél, már nem duci, hanem durván túlsúlyos.
2018. jún. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 Benc27 válasza:
100%
Nincs izgatóbb,nőiesebb, igazi nők az ilyenek
2018. jún. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
15%
Az igazság az, hogy ez senkinek nem jön be. Aki azt hazudja, hogy neki tetszik, az azért teszi, mert így igazolja, hogy csak ilyeneknél van esélye. Jöhet a lepontozás, tudom, hogy az igazság fájdalmas.
2018. jún. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
95%

#37

Miért akarják itt az emberek mindig jobban tudni, hogy a másiknak mi jön be...? :D Az biztos, hogy a többség vékonyabb nők után csorgatja a nyálát, de komolyan elhiszed magadról, hogy minden egyes férfi fejébe belelátsz? (Nő vagyok és nem olyan alkat, mint a linkelt, szóval egyik oldalról sem vagyok érintett a kérdésben, mielőtt még ezzel jönnél.)

2018. jún. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 A kérdező kommentje:

#37

Biztosan van ilyen is, amiről te beszélsz, hogy csak megalkuvásból van a férfi egy hasonló nővel, de kétlem, hogy az összes ilyen jellegű kapcsolat erről szólna.

2018. jún. 24. 22:36
 40/53 anonim ***** válasza:
11%
Ilyen roggyant idióták csak a gyakorin vannak akinek ez tetszik... a való életben a nagy többségnek egyáltalán nem jön be ez. Mert ugyan mi vonzó lenne benne? Egy hájpacni férfi melyik nőnek kell?
2018. jún. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!