Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Duci nőket kedvelő férfiak!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Duci nőket kedvelő férfiak! Egy ilyen alkatú nő mitől vonzó számotokra?

Figyelt kérdés

Ez már a fétis kategória vagy az ahol még simán lehet, hogy szerelemből lennétek együtt a nővel az etetési hajlam meg ilyesmik nélkül?

Fel is vállalnátok mint barátnő?

[link]



2018. máj. 29. 00:28
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
Az meg már más kérdés miért hízott meg! Lehet sok sok éve kapcsolatban van valakivel amikor jön valami betegség esetleg terhesség és megy rá akár jó pár kg! Aki ilyen miatt kidobja nem fogadja el azokat csak sajnálni tudom!
2018. júl. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
100%

Én pl ilyen -előző válaszoló szavaival élve- roggyant idióta vagyok, akinek ez tetszik. A férfitest egészen más funkcióknak felel meg, értelmetlen a nőivel összehasonlítani. Kövér férfi mit sugall? gyengeséget, lagymatagságot, határozatlanságot.... (nyilván nem minden esetben) Egy nőnél viszont a csontsovány "szépség" egy sima marketingtermék. Ha megnézed azokat a társadalmakat, ahová ez kevésbé szivárgott be, vagy régebbi korokban, akkor egy kövér nőt szeretni simán ízlés dolga volt. Sőt, ritkaságuk folytán sokkal kelendőbbek voltak vékonyabb társaiknál.

Szóval ne aggódj kedves kérdező, merj ismerkedni, ne maradj le semmiről! :)

27/F

2018. júl. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
93%
szerelmes tudnák lenni hasonló nőbe fel vállalnám még szép. 22f
2018. júl. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
100%

"Igen, valahogy én is így vagyok. Vannak napok, mikor csinosnak látom magam, tudok magabiztos lenni a férfiakkal, de hamar felütik a kételyek a fejüket."


Ez a vékonyabb, átlagos testalkatú lányoknál is előfordul. Tapasztalat.

2018. júl. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
90%
Aki gondolja irhat 27 f duci lany kedvelo
2018. júl. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
91%
természetesen büszkén vállalnám mint barátnőt
2018. júl. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
arca nagyon szép, ezen kívül bőre, dereka, nyaka, mellei.... az ízlésem felvállalásával pedig sosem volt gondom.
2018. júl. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
0%
Hol van ennek dereka? Az idiótaság még a retinádat is kiégette.
2018. júl. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:

off, utolsónak:


Nekem a derék egy törzsnél szélesebb, zsírosabb, úszógumisabb rész a női testen. Mikor valaki hormonproblémák miatt hízik, ott egy egybefüggően széles amorf testzsír alakul ki, viszont a képen látható lánynak látszólag nincsenek ilyen gondjai. Ellentétben a hasonló oldalak modelljeinek 90%-ával, mert őket én is gusztustalannak tartom. A képen látható lánnyal viszont, felső határ ugyan, de valahol a szomjanhalás határáig volna kedvem szeretkezni. Nem gondolom, h ettől idióta lennék.

2018. júl. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
23%

Semmi szexi nincs egy ilyen orrszarvúban, egyszerűen nincsenek nőies vonalai, attól rohadt messze van, az összes ilyen.

Csak már erre is iparág épül, és mivel minden szar van, kéz láb "fétis" vigyázz magadra, dagadt miért ne legyen akkor?

2018. júl. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!